Fotowoltaika Sosnowiec

Instalacje fotowoltaiczne
w Sosnowcu

Śląskie

Centrala
PV Instalator Polska
Grupa PVGE Sp. z o.o.

ul. Elektryczna 2
33-100 Tarnów
Pon. – Pt. 8:00 – 18:00

+48 500 260 400

biuro@pvge.pl

Inwestycje w odnawialne źródła energii stają się coraz bardziej popularne dzięki rosnącej świadomości ekologicznej społeczeństwa. Od naszych działań dziś, zależy przyszłość kolejnych pokoleń. W pojedynkę nie zrobimy przełomu, jednak to właśnie regularne działania jednostek mogą przynieść globalny sukces i namacalne zmiany. Jedną z nich jest właśnie wspieranie ekologicznych rozwiązań, takich jak, chociażby czerpanie energii z odnawialnych źródeł, takich jak energia cieplna z ziemi, czy też ze słońca. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Sosnowcu czy innym mieście Polski, dokładamy małą cegiełkę, do wielkiego projektu, jakim jest poprawa klimatu i kondycji planety Ziemi.

Panele fotowoltaiczne Sosnowiec – dlaczego warto?

Firma PVGE zajmuje się doradztwem oraz montażem paneli fotowoltaicznych w Sosnowcu, oraz wielu innych miastach Polski. Oferując fachową pomoc podczas planowania i projektowania instalacji, a także profesjonalny montaż oraz wsparcie w pozyskaniu dofinansowania na fotowoltaikę w Sosnowcu, maksymalnie odciążamy inwestorów z wszelkich formalnych kwestii, gwarantując równocześnie najlepszej jakości sprzęt, o wysokiej wydajności oraz trwałości. Decydując się na usługi naszej firmy, nasi klienci zyskują nie tylko ekologiczną instalację fotowoltaiczną pozwalającą zminimalizować emisję gazów cieplarnianych do środowiska, ale przede wszystkim stają się producentami energii elektrycznej. Korzyści finansowe z inwestycji w instalacje fotowoltaiczną w Sosnowcu są długofalowe, pozwalają na obniżenie stałych kosztów utrzymania gospodarstwa i uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców prądu.

fotowoltaika Sosnowiec

Odnawialne źródła energii Sosnowiec

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Sosnowcu, warto umówić się telefonicznie z naszym doradcą, który umówi spotkanie, a także wizytę w gospodarstwie w celu oceny zapotrzebowania, a także możliwości montażowych. Zapraszamy również do naszego najbliższego oddziału, który mieści się w Katowicach na ulicy Granicznej 53a. Panele fotowoltaiczne w Sosnowcu to doskonały pomysł zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm, które chciałyby zredukować koszty, a także zrobić coś dobrego dla naszej planety. Dla firm fotowoltaika w Sosnowcu jest dodatkowo korzystna ze względu na możliwość obniżenia podatku dochodowego, a także odzyskanie podatku VAT od zakupu paneli. Warto więc zainwestować w odnawialne źródła energii do swojej firmy i stać się prosumentem prądu dzięki instalacji fotowoltaicznej w Sosnowcu.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400