Fotowoltaika Dolnośląskie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

DOLNOŚLĄSKIE

Oddział Legnica

Plac Wolności 4AB
59-220 Legnica
Telefon: 608 657 700
legnica@pvge.pl

Oddział Trzebnica

ul. Władysława Jagiełły 15, 55-100 Trzebnica
Telefon: 739 020 295
trzebnica@pvge.pl

PVGE jest polską firmą działającą w obszarze odnawialnych źródeł energii. Wyspecjalizowaliśmy się w nowoczesnych i kompleksowych rozwiązaniach z zakresu fotowoltaiki. Od 12 lat z powodzeniem działamy na rynku polskim. Zrealizowaliśmy ponad 10.000 projektów dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Nasze ogromne doświadczenie w branży sprawia, że możemy oferować usługi i produkty na bardzo wysokim rynkowym poziomie w konkurencyjnych cenach.

Instalacje fotowoltaiczne 
Dolnośląskie

PVGE działa kompleksowo. Oznacza to, że zajmujemy się całym procesem związanym z zainstalowaniem systemów fotowoltaicznych – od wsparcia na etapie wyboru odpowiednich komponentów po ich montaż. Może on obejmować także prace projektowo-koncepcyjne, audyty wydajności systemów, opracowanie dokumentacji projektowej. Pomagamy również w pozyskaniu zewnętrznych środków na pokrycie kosztów instalacji fotowoltaicznej. Pracują dla nas jedni z najlepszych specjalistów w branży.

Panele fotowoltaiczne Dolnośląskie Działając w branży od wielu lat, dobrze znamy rynek fotowoltaiki i rozwiązania, które oferuje. W PVGE dostępne są różnorodne, wysokiej klasy produkty od wiodących producentów, niezbędne do zbudowania wydajnych instalacji fotowoltaicznych. To nie tylko panele słoneczne, ale również inwertery fotowoltaiczne, optymizery mocy, folie grzewcze, baterie słoneczne. Udzielamy na nie najwyższych możliwych gwarancji rynkowych. To komponenty bardzo wysokiej jakości, zapewniające żywotność i dużą wydajność systemu na przestrzeni min. 25-30 lat.

Panele fotowoltaiczne
Dolnośląskie

Działając w branży od wielu lat, dobrze znamy rynek fotowoltaiki i rozwiązania, które oferuje. W PVGE dostępne są różnorodne, wysokiej klasy produkty od wiodących producentów, niezbędne do zbudowania wydajnych instalacji fotowoltaicznych. To nie tylko panele słoneczne, ale również inwertery fotowoltaiczneoptymizery mocy.

Montaż instalacji fotowoltaicznych Dolnośląskie

W PVGE zajmujemy się również profesjonalnym montażem wybranej instalacji fotowoltaicznej. Jako generalny wykonawca elektrowni fotowoltaicznych, mamy duże doświadczenie obejmujące systemy różnej mocy, wielkości i rodzaju. Budujemy duże elektrownie o mocy kliku MW i mniejsze, na potrzeby gospodarstw domowych i rolnych. Naszym klientom udzielamy 5-letniej rękojmi na wykonanie instalacji.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów.

Zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400