Fotowoltaika Podkarpackie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

PODKARPACKIE

Oddział Rzeszów

ul. Hetmańska 9 / 331
35-045 Rzeszów
Telefon: 885 770 580
rzeszow@pvge.pl

Oddział Mielec

Wola Mielecka 231b
39-300 Mielec
Telefon: 507 864 117
mielec@pvge.pl

Oddział Krosno

Telefon: 500 260 400
biuro@pvge.pl

Oddział Stalowa Wola

ul. Rozwadowska 4a
37-450 Stalowa Wola
Telefon: 572 644 672
stalowawola@pvge.pl

PVGE jest jednym z liderów na polskim rynku odnawialnych źródeł energii i technologii fotowoltaicznej. Zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług w zakresie instalacji fotowoltaicznych – od doradztwa w wyborze produktów, przez ich projektowanie, po montaż. Współpracują z nami jedni z najlepszych specjalistów w branży. 12-letnie doświadczenie rynkowe pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie – z pełną starannością i fachowością. Dzięki rozbudowanej sieci oddziałów, działamy w 16 polskich województwach – także na Podkarpaciu.

Instalacje fotowoltaiczne 
Podkarpackie

Nasza oferta obejmuje realizację instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowychgospodarstw rolnych oraz dla firm. Wykonujemy je w systemach z podłączeniem do sieci (on-grid). Zakres ich mocy zaczyna się już na poziomie kilku kW, a może osiągać nawet kilkanaście MW. Powierzając nam realizację projektu, można mieć pewność, że zajmiemy się nim od A do Z. Projektujemy instalacje, biorąc pod uwagę najbardziej optymalne rozwiązania. Dobieramy komponenty maksymalizujące wydajność systemów. Przeprowadzamy także audyty fotowoltaiczne, badamy sprawność modułów, opracowujemy dokumentację projektową. Pomagamy w pozyskaniu zewnętrznego finansowania na realizację elektrowni fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne
Podkarpacie

Branża fotowoltaiczna nieustannie się rozwija. Wdrażane są nowe rozwiązania, które zwiększają wydajność działania systemów fotowoltaicznych. Podążamy za nimi, oferując naszym klientom dostęp do tych najnowocześniejszych rozwiązań i produktów w konkurencyjnych cenach. Oferujemy wszystkie niezbędne elementy elektrowni fotowoltaicznej – panele słoneczneoptymizery i inwertery wiodących rynkowych marek. Zapewniamy najwyższe na polskim rynku okresy gwarancyjne wydajnościowe i produktowe.

Montaż instalacji fotowoltaicznych Podkarpacie

Przeprowadzamy montaż instalacji fotowoltaicznych dachowych oraz naziemnych. Dajemy minimalnie 5-letnią rękojmie instalatorską na każdą z nich. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Montaż wykonujemy z dużą dokładnością i dbałością o szczegóły. Rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii naszych dotychczasowych klientów.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów.

Zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400