Fotowoltaika Pomorskie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

POMORSKIE

Oddział Gdynia

Telefon: 517 600 285
pomorskie@pvge.pl

Oddział Słupsk

ul. Marii Zaborowskiej 16 lok. 01
76-200 Słupsk
Telefon: 698 706 200
slupsk@pvge.pl

PVGE to polska firma doświadczona w obszarze dystrybucji, projektowania i montażu wszystkich komponentów systemów fotowoltaicznych. Na rynku Polskim działamy nieprzerwanie od 12 lat. W Polsce posiadamy przedstawicielstwa w każdym z 16 województw. Na terenie województwa pomorskiego nasze oddziały zlokalizowane są w Pucku, Gdańsku oraz Gdyni.

Instalacje fotowoltaiczne 
Pomorskie

Wybierając PVGE mogą Państwo liczyć na kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę związaną z przygotowaniem instalacji fotowoltaicznej do użytku. Dostosujemy wszelkie jej elementy do potrzeb i warunków, w jakich będzie wytwarzana energia. Doradzimy w wyborze najbardziej optymalnych i wydajnych produktów. Przygotujemy projekt instalacji łącznie z dokumentacją projektową. Wykonamy audyt instalacji już istniejącej. Wesprzemy w pozyskaniu środków zewnętrznych na sfinansowanie inwestycji fotowoltaicznej. Oferujemy również całoroczną opiekę techniczną.

Panele fotowoltaiczne
Pomorskie

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie komponenty niezbędne do sprawnego funkcjonowania instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy dystrybutorem paneli fotowoltaicznychinwerterów solarnychoptymizerów mocy. To produkty wysokiej klasy, które dostosować można do indywidualnych potrzeb. Panele obejmuje 25-letnia gwarancja wydajności liniowej i nawet 12-letnia gwarancja produktowa. Liczne szkolenia produktowe i certyfikaty, którymi możemy się pochwalić, świadczą o naszej dużej wiedzy w zakresie nowoczesnych rozwiązań fotowoltaicznych.

Montaż instalacji fotowoltaicznych Pomorskie

Kompleksowe rozwiązania, które oferujemy, obejmują również montaż instalacji. W zależności od warunków terenowych i potrzeb możemy zainstalować system na dachu budynku, elementach ogrodzenia lub na ziemi. Realizujemy projekty on-grid (z podłączeniem do sieci) o różnej mocy. Są to zarówno małe (kilka kW) instalacje słoneczne na potrzeby domów jednorodzinnych, jak i duże farmy fotowoltaiczne.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zadzwoń
tel.: 500 260 400