Fotowoltaika Łódzkie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

ŁÓDZKIE

Oddział Rawa Mazowiecka

ul. Katowicka 22
96-200 Rawa Mazowiecka
Telefon: 533 374 190
rawa.mazowiecka@pvge.pl

Oddział Piotrków Trybunalski

ul. Demczyka 16-28
97-300 Piotrków Trybunalski
Telefon: 507 863 598
piotrkow.trybunalski@pvge.pl

PVGE od 12 lat działa na rynku energii odnawialnej. Bazowym obszarem są dla nas rozwiązania z zakresu fotowoltaiki czyli przetwarzania energii słonecznej. Dostarczamy kompletnych systemów, które wspierają w produkcji własnej, zielonej energii gospodarstwa domowe, gospodarstwa rolne, firmy i instytucje. Na terenie województwa łódzkiego prowadzimy 3 oddziały zlokalizowane w Rawie Mazowieckiej, w Piotrkowie Trybunalskim i w Łodzi (wschód).

Instalacje fotowoltaiczne 
Łódzkie

Instalacjami fotowoltaicznymi zajmujemy się kompleksowo. Zaczynamy od doradztwa w wyborze optymalnych rozwiązań, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb i warunków. Zajmujemy się również projektami kompletnych instalacji fotowoltaicznych. Nasze doświadczenie obejmuje instalacje podłączone do sieci – typu on-grid. Zakres ich mocy może zaczynać się już na poziomie kilku kW, a sięgać nawet kilkunastu MW.

Panele fotowoltaiczne Łódzkie Jako dystrybutor elementów systemów fotowoltaicznych oferujemy nowoczesne i ergonomiczne produkty. Są to panele fotowoltaiczne, a także inwertery słoneczne i optymizery. Znamy trendy rynkowe, śledzimy nowe rozwiązania wprowadzane przez producentów. Oferujemy produkty wysokiej klasy, charakteryzujące się świetną wydajnością i żywotnością, wytwarzane przez uznane na rynku firmy. Udzielamy na nie najwyższych rynkowych gwarancji.

Panele fotowoltaiczne
Łódzkie

Jako dystrybutor elementów systemów fotowoltaicznych oferujemy nowoczesne i ergonomiczne produkty. Są to panele fotowoltaiczne, a także inwertery słoneczne optymizery. Znamy trendy rynkowe, śledzimy nowe rozwiązania wprowadzane przez producentów. Oferujemy produkty wysokiej klasy, charakteryzujące się świetną wydajnością i żywotnością, wytwarzane przez uznane na rynku firmy. Udzielamy na nie najwyższych rynkowych gwarancji.

Montaż instalacji fotowoltaicznych Łódzkie

Nasze usługi obejmują również montaż instalacji fotowoltaicznych – tych naziemnych i dachowych. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym zapleczem technicznym, dzięki czemu usługi montażowe przebiegają profesjonalnie, sprawnie, z dużą dbałością o jakość i detale wykonania. Na każdą z wykonanych instalacji dajemy pięcioletnią rękojmię instalatorską.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów.

Zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400