Fotowoltaika Podlaskie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

PODLASKIE

Oddział Zambrów

Telefon: 500 260 400
biuro@pvge.pl

Oddział Białystok

Telefon: 500 260 400
biuro@pvge.pl

Oddział Suwałki

ul. Bydgoska 27
16-400 Suwałki
Telefon: 575 140 373
suwalki@pvge.pl

Instalacje fotowoltaiczne w województwie podlaskim. Co wpłynęło na tak dużą popularność fotowoltaiki w tym regionie?

Mimo iż województwo podlaskie zdaje się leżeć nieco na uboczu, z dala od największych ośrodków przemysłowych i technologicznych, posiada bardzo rozbudowaną sieć instalacji fotowoltaicznych zasilających zarówno pojedyncze gospodarstwa domowe, działające w tym regionie przedsiębiorstwa, a także budynki użyteczności publicznej i zajmowane przez lokalną administrację. Skąd tak duża popularność elektrowni słonecznych na tym terenie?

Instalacje fotowoltaiczne 
Podlaskie

Nastawienie mieszkańców Podlasia na ekologię i ich troska o otaczające ich środowisko naturalne są całkowicie zrozumiałe. W końcu województwo podlaskie to obecnie jeden z najdzikszych, najbardziej naturalnych i czystych rejonów nie tylko Polski, ale i całej Europy. To tu można jeszcze znaleźć ostatnie na naszym kontynencie puszcze o pierwotnym charakterze (Puszcza Białowieska, Knyszyńska, Augustowska), a także zamieszkujące je unikalne gatunki zwierząt (żubry, rysie, łosie, wilki). Aby zachować to niezwykłe bogactwo przynoszące całemu regionowi wymierne korzyści (choćby z samej tylko turystyki) mieszkańcy województwa podlaskiego chętnie inwestują w instalacje fotowoltaiczne oraz inne rozwiązania zapobiegające skażeniu i degradacji środowiska naturalnego.

Panele fotowoltaiczne
Podlaskie

Trudne warunki w niektórych częściach Podlasia (spore zalesienie, braki w infrastrukturze drogowej) sprawiają, iż wielu mieszkańców stara się również uniezależnić od dostawców energii elektrycznej i ograniczyć wydatki związane z rachunkami za prąd.

Montaż instalacji fotowoltaicznych Podlaskie

Kto i gdzie na terenie województwa podlaskiego zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych?

Firm tego typu na terenie województwa podlaskiego jest co najmniej kilka, jeśli jednak szukasz renomowanego dostawcy paneli słonecznych wysokiej klasy (w atrakcyjnych cenach!), a przy tym sprawdzonego wykonawcy instalacji fotowoltaicznych, zapraszamy do jednego z naszych regionalnych przedstawicielstw Grupy PVGE.

W chwili obecnej na terenie województwa podlaskiego posiadamy dwa oddziały regionalne:

  1. Pv Instalator Polska Grupa PVGE Oddział Suwałki – oddział znajduje się w Suwałkach, przy ul. Noniewicza 99.
  2. PV Instalator Polska Grupa PVGE Oddział Zambrów – oddział znajduje się w Zambrowie, przy ulicy Kościuszki 6.

Z każdym z tych oddziałów można skontaktować się również telefonicznie i mailowo, do czego serdecznie zapraszamy. Dokładne dane kontaktowe znajdują się powyżej.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400