Fotowoltaika Poznań

Instalacje fotowoltaiczne Poznań

Wielkopolskie

Oddział Poznań OZE

Telefon: 500 260 400
biuro@pvge.pl

Osoby zamieszkujące w Poznaniu i okolicach, które interesują się możliwościami oferowanymi przez technologię fotowoltaiczną, panele słoneczne oraz kompletne instalacje fotowoltaiczne, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi propozycjami. Wszyscy poszukujący sposobu na ograniczenie wydatków związanych z energią elektryczną i pragnących przejść na czerpanie z odnawialnych źródeł energii, znajdą u nas wybór najlepszych paneli fotowoltaicznych w Poznaniu

Nastał czas odnawialnych źródeł energii. Przechodzenie na OZE stało się czymś znacznie więcej, niż zwykłą modą – to uzasadniona ekonomicznie potrzeba przestawienia się na czerpanie energii ze źródeł o wiele tańszych niż tradycyjne. Rosnące ceny prądu zmuszają kolejnych przedsiębiorców, właścicieli domów jednorodzinnych do szukania tańszej alternatywy. Właśnie to zjawisko współodpowiada za to, że fotowoltaika w Poznaniu tak wyraźnie zyskuje na popularności.

Dofinansowanie na fotowoltaikę
w Poznaniu

Decydując się na budowę instalacji fotowoltaicznej w Poznaniu, warto wziąć pod uwagę cały zestaw czynników mających znaczący wpływ na jej późniejszą efektywność. Jest to tym ważniejsze, iż efektywność ta ma również wpływ na czas zwrotu z poczynionej inwestycji, stąd tak ważne jest, aby nowa instalacja powstała zgodnie z:

  • prawidłowo określonym zapotrzebowaniem obiektu na energię elektryczną,
  • regułami doboru paneli słonecznych,
  • założeniami dotyczącymi prawidłowej budowy tego typu elektrowni słonecznych.

Decydując się na instalację fotowoltaiczną w Poznaniu, należy również wziąć pod uwagę cały szereg pomniejszych czynników, które mogą zadecydować o opłacalności inwestycji.

Fotowoltaika w Poznaniu
fotowoltaika Poznań

Panele fotowoltaiczne Poznań

Ze względu na ogromne znaczenie strategiczne OZE w dywersyfikacji źródeł energii, wszyscy mieszkańcy Poznania i okolic decydujący się na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na spore dofinansowanie z rządowego programu „Mój prąd”. Dofinansowanie to umożliwia zmniejszenie kosztów paneli słonecznych wraz z oprzyrządowaniem i tym samym przyśpiesza czas zwrotu z inwestycji.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400