SHARP

Blisko 60 lat doświadczenia, najwyższej jakości materiały, doskonała wydajność, światowa renoma – tym cechują się panele fotowoltaiczne Sharp. Moduły te świetnie sprawdzą się wszędzie – na bloku, domu czy budynku użyteczności publicznej. Szeroko wykorzystywane są także w przemyśle.

W naszym asortymencie znajdują się monokrystaliczne oraz polikrystaliczne panele Sharp. Na wszystkie ogniwa udzielana jest wieloletnia gwarancja dotycząca trwałości, jak i mocy wyjściowej. Moduły zostały wyprodukowane w Niemczech, a o ich jakości świadczą także certyfikaty i uzyskane klasy ochronności. Produkty wykonane zostały z bezpiecznego, hartowanego szkła oraz anodowanego aluminium. Ogniwa mają standardową wielkość i można je bezproblemowo zamontować w wielu różnych środowiskach.

Polecane moduły fotowoltaiczne osiągają wysoką wydajność i pomagają w ekologicznym uzyskiwaniu energii, które może wspomóc lub zastąpić tradycyjne instalacje elektryczne.

Panele i ogniwa fotowoltaiczne SHARP

Marka SHARP ugruntowała swoją rynkową pozycję, od 55 lat projektując, produkując i rozwijając systemy do przetwarzania i magazynowania energii słonecznej. Jej oferta skierowana jest zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i klientów przemysłowych, zakładów użyteczności publicznej i przemysłu budowlanego.

Ogniwa fotowoltaiczne SHARP

Ogniwa fotowoltaiczne SHARP produkowane są w dwóch najpopularniejszych na rynku technologiach: monokrystalicznej i polikrystalicznej. To pozwala dostosować rodzaj ogniwa do indywidualnych potrzeb: oczekiwania co do wydajności, powierzchni do zagospodarowania, możliwości budżetowych.

Panele fotowoltaiczne SHARP – moc, wydajność, gwarancja

Panele słoneczne SHARP cechują się bardzo wysoką wydajnością. Jest to nawet 19,6%. Moc oferowanych modułów, w punkcie ich mocy maksymalnej, rozpoczyna się od 250 Wp i sięga 300 Wp. Panele słoneczne SHARP objęte są gwarancjami: 10-letnią na produkt i 25-letnią na wydajność. Według ankiet przeprowadzonych przez EUPD reaserch SHAR został uznany w Niemczech i Wielkiej Brytanii za jednego z najlepszych producentów systemów fotowoltaicznych.