Fotowoltaika Kraków

Instalacje fotowoltaiczne
Kraków

Małopolskie

Centrala
PVGE Fotowoltaika Sp. z o.o.

ul. Elektryczna 2
33-100 Tarnów
Pon. – Pt. 8:00 – 18:00

+48 500 260 400

biuro@pvge.pl

Przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego możemy przetworzyć światło słoneczne w energię elektryczną. Jest to rozwiązanie ekologiczne pozwalające na łatwe pozyskanie energii słonecznej. Kraków to jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce pod względem jakości powietrza. Warto temu zaradzić inwestując w panele fotowoltaiczne. Więc i Ty możesz się przyczynić do zmniejszenia krakowskiego smogu, o którym tak głośno. Zainwestuj w ekologiczne panele fotowoltaiczne w Krakowie i zmieniaj swoje otoczenie razem z nami!

Dofinansowanie na fotowoltaikę
w Krakowie

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Krakowie jest rozwiązaniem kierowanym zarówno do osób indywidulanych, chcących założyć instalacje fotowoltaiczną w domu, jak i dla rolników oraz przedsiębiorców. Dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych będziesz mógł zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne możesz zamontować we własnym domu – na dachu, ogrodzeniu czy innej konstrukcji wokół domu. Montaż instalacji fotowoltaicznych w Krakowie jest bardzo szybki, a w przypadku domów jednorodzinnych już po 1-3 dniach będziesz miał prąd pozyskiwany z energii słonecznej! Miasto Kraków oferuje ulgi podatkowe i dofinansowanie na montaż instalacji dla swoich mieszkańców.

Panele fotowoltaiczne Kraków

Jeśli natomiast jesteś rolnikiem to możesz skorzystać nawet z 25% ulgi podatkowej. Wystarczy, że po wykonanej instalacji fotowoltaicznej złożysz wniosek z udokumentowanym zakończeniem inwestycji w ratuszu miasta Kraków. Dzięki temu obniżysz swój podatek rolny. Instalacje paneli fotowoltaicznych w Krakowie na budynkach firmowych pozwolą przedsiębiorcom przestać martwić się o wzrost wydatków na prąd! Wytworzona energia dzięki montażowi paneli fotowoltaicznych może pokryć całościowe zapotrzebowanie firmy na energię. Nowopowstała ustawa OZE sprawia, że w razie wyprodukowanych nadwyżek energii możesz ją magazynować a także sprzedawać.

Kompleksowo pomożemy Ci przy instalacji paneli fotowoltaicznych. Stworzymy projekt, doradzimy w jaki najlepszy sposób umieścić instalację fotowoltaiczną w Krakowie. Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej o fotowoltaice na terenie Krakowa. Odwiedź naszą placówkę ul. Myślenickiej lub skontaktuj się telefonicznie czy mailowo. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: PVGE – oddziały.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400