Fotowoltaika Rzeszów

Instalacje fotowoltaiczne Rzeszów

Podkarpackie

Oddział Rzeszów

ul. Hetmańska 9 / 331
35-045 Rzeszów
Telefon: 885 770 580
rzeszow@pvge.pl

Odnawialne źródła energii, takie jak instalacje fotowoltaiczne już od kilku lat są coraz bardziej popularną i opłacalną alternatywą zarówno dla prywatnych gospodarstw, jak i dla firm i przedsiębiorstw. Ceny energii elektrycznej stale rosną, pojawiają się nowe opłaty stałe, a to wszystko wpływa na systematyczne zwiększanie się kosztów utrzymania domów oraz firm. Koszty prądu to jeden z głównych suplementów składających się na miesięczne koszty utrzymania. Możliwość znacznej minimalizacji tychże kosztów to ogromna szansa na poprawę sytuacji finansowej prywatnych odbiorców oraz właścicieli firm. Fotowoltaika w Rzeszowie oraz innych miastach Polski to nie tylko oszczędności, ale też działanie w trosce o środowisko, co z kolei pozytywnie wpływa na wizerunek prosumentów.

Panele fotowoltaiczne Rzeszów – odnawialne źródła energii

Inwestując w odnawialne źródła energii, działamy na korzyść nas wszystkich. To na pozór górnolotnie brzmiące zdanie, w rzeczywistości niesie realny i prawdziwy przekaz. Każdy z nas jest bowiem odpowiedzialny w takim samym stopniu za kondycje naszej planety. Dlatego każdy z nas ma taki sam obowiązek wdrażania działań, mających na celu poprawę tej kondycji, która obecnie jest bardzo słaba. Wysokie zanieczyszczenie powietrza, globalne ocieplenie, wymieranie gatunków zwierząt, anomalia pogodowe to tylko niektóre, najłatwiej dostrzegalne skutki szkodliwej działalności człowieka na Ziemi. Panele fotowoltaiczne w Rzeszowie, Krakowie, Warszawie czy Kielcach to jeden z małych kroków, które warto wykonać. Produkcja energii elektrycznej, która jest niezbędna do codziennego funkcjonowania, bez emisji gazów cieplarnianych to niezaprzeczalna zaleta inwestycji w montaż instalacji fotowoltaicznych w Rzeszowie.

Fotowoltaika Rzeszów

Dofinansowanie na fotowoltaikę Rzeszów

Koszt instalacji fotowoltaicznej uzależniony jest od jej mocy, nie jest to jednak mała inwestycja. Na szczęście istnieje wiele możliwości pozyskania wsparcia finansowego w postaci dofinansowania na fotowoltaikę pochodzącego z programu Mój Prąd lub programu Czyste Powietrze, zakładającego wymianę nieefektywnych źródeł ogrzewania, a także umożliwiających pozyskanie funduszy na panele fotowoltaiczne. Oprócz dotacji na fotowoltaikę przyszli prosumenci mogą też skorzystać z korzystnych kredytów, leasingów czy pożyczek bankowych na termomodernizacje lub inwestycje w odnawialne źródła energii. Charakteryzują się one niskim oprocentowaniem i umożliwiają rozbicie kosztów inwestycji na większą ilość rat o przystępnej wysokości.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400