Fotowoltaika Lublin

Instalacje fotowoltaiczne
Lublin

Lubelskie

Centrala
PVGE Fotowoltaika Sp. z o.o.

ul. Elektryczna 2
33-100 Tarnów
Pon. – Pt. 8:00 – 18:00

+48 500 260 400

biuro@pvge.pl

Wszystkich mieszkańców Lublina i okolic, którzy pragną poznać możliwości, jakie oferują odnawialne źródła energii – ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki – zapraszamy do wizyty w naszej placówce PV Instalator Polska Grupa PVGE Oddział Lublin mieszczącej się przy ul. Nałęczowskiej 30 lok. 7. Z pracującymi tam doradcami można skontaktować się również telefonicznie, pod numerem: 662 139 789 lub za pośrednictwem maila, pisząc na adres lublin@pvge.pl. Osoby zainteresowane naszą ofertą, a mieszkające w większej odległości od Lublina, zapraszamy również do naszego oddziału w Biłgoraju, na ul. Zamojską 30.

Odnawialne źródła energii Lublin

O tym, że popularność odnawialnych źródeł energii cały czas rośnie, przekonujemy się na każdym kroku. Jeden rzut oka na zmieniającą się infrastrukturę miejską Lublina wystarcza, aby zrozumieć, jak bardzo mieszkańcy tego historycznego miasta zaufali fotowoltaice. Bardzo duży wpływ na popularność OZE mają, rzecz jasna, warunki ekonomiczne i rosnące z każdym rokiem ceny prądu. Aby uniknąć konsekwencji kolejnych podwyżek, zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy coraz chętniej sięgają po źródła odnawialne, wśród których prym wiedzie właśnie energia słoneczna.

Fotowoltaika w Lublinie
Fotowoltaika Lublin

Panele fotowoltaiczne Lublin

Dzięki panelom przetwarzającym promienie słońca w energię elektryczną, każdy może ograniczyć dotychczasowe wydatki na prąd praktycznie do zera. Jeśli i Ty jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, skontaktuj się z nami bez zbędnej zwłoki. Pamiętaj! Im szybciej podejmiesz decyzję o budowie własnej instalacji fotowoltaicznej, tym szybciej zaczniesz czerpać z niej wymierne korzyści! Czego będziesz do tego potrzebował?

  • sprawdzonego dostawcy komponentów do budowy kompleksowego systemu fotowoltaicznego, czyli nas – PVGE,
  • umiejętnie sporządzonego projektu inwestycji – tym również my się zajmiemy,
  • odpowiednio dobranych paneli słonecznych, idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb – nasi doradcy podpowiedzą Ci, które panele i czemu powinieneś wybrać.

Pamiętaj również, że budując własną instalację fotowoltaiczną w Lublinie, cały czas możesz liczyć na rządową dotację do tej inwestycji!

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400