KOTŁY ELEKTRYCZNE

Czym są kotły elektryczne?

Kotły elektryczne to zaawansowane urządzenia grzewcze, które zapewniają bezobsługową pracę i komfortową obsługę. Dzięki wykorzystaniu tańszej taryfy energetycznej są tanie w eksploatacji, a przy współpracy z instalacją fotowoltaiczną koszty ogrzewania można zredukować prawie do 0zł.

Koszty ogrzewania domu zależą od wielu czynników. Sama cena energii jest tyko jednym z nich i to nie najważniejszym. Warto wiedzieć, co należy zrobić i o co należy zadbać, żeby nawet kilkukrotnie ograniczyć koszty ogrzewania.

Kocioł grzałkowy

Elektryczne kotły c.o. mają sporo zalet, m.in. bardzo wysoką, niemal stuprocentową sprawność a cena takiego urządzenia jest zazwyczaj dużo niższa niż podobnej mocy kotła gazowego lub olejowego. Kocioł elektryczny jest wygodny w użyciu, nie wymaga komina, nie usuwa się zeń popiołu, a także nie stwarza ryzyka zaczadzenia. Zajmuje mało miejsca i można go zamontować w dowolnym pomieszczeniu w domu. Urządzenia mogą pracować jako samodzielne źródło ciepła lub w systemach grzejnych jako uzupełnienie np. kominka z płaszczem wodnym czy układu solarnego.

W naszej ofercie posiadamy kotły grzałkowe firmy Kospel. Obecnie największego europejskiego producenta  elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u..

Zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Nasze oferty przygotowujemy indywidualnie z uwzględnieniem wielu istotnych czynników. Skontaktuj się z nami, a nasz specjalista odpowie na każde Twoje pytanie. Posiadamy dział finansowy, który zapewni Ci wiedzę o aktualnych dotacjach oraz wsparcie w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400

Fotowoltaika – Nasze oddziały