Fotowoltaika Ruda Śląska

Instalacje fotowoltaiczne Ruda Śląska

Śląskie

Centrala
PVGE Fotowoltaika Sp. z o.o.

ul. Elektryczna 2
33-100 Tarnów
Pon. – Pt. 8:00 – 18:00

+48 500 260 400

biuro@pvge.pl

 

Odnawialne źródła energii, takie jak pompy ciepła, panele solarne czy też instalacje fotowoltaiczne w Rudzie Śląskiej, czy innych miastach Polski to doskonała inwestycja nie tylko w poprawę domowego budżetu, ale przede wszystkim w kondycję naszej planety. Dzięki wielu Unijnym, a także samorządowym programom wsparcia finansowego, inwestycja ta staje się dużo bardziej opłacalna, a także bardziej dostępna dla większej rzeszy potencjalnych odbiorców. Właściciele prywatnych gospodarstw domowych, rolnicy, przedsiębiorcy, a także mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych – aktualnie wszystkie te grupy mogą liczyć na różne formy dofinansowania, w zakresie różnego rodzaju termomodernizacji i inwestycji w odnawialne źródła energii. Fotowoltaika w Rudzie Śląskiej jako jedno z obecnie najbardziej popularnych, odnawialnych źródeł energii, jest dostępna, na wyciągniecie ręki, dla bardzo szerokiego grona potencjalnych prosumentów. Co więc zrobić, aby się nim stać i zacząć korzystać z paneli fotowoltaicznych w Rudzie Śląskiej?

Panele fotowoltaiczne Ruda Śląska

Jeżeli planują Państwo inwestycję w instalację fotowoltaiczną w Rudzie Śląskiej, zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy PVGreen Energy w Katowicach. Doświadczeni doradcy pomogą wybrać Państwu optymalne rozwiązania, zaplanują wizję lokalną wraz z pomiarami, a także przeprowadzą wywiad energetyczny, szacując zapotrzebowanie gospodarstwa na energię elektryczną. Na tej podstawie zostanie dla Państwa przygotowany projekt instalacji wraz z wyceną. Firma PVGreen Energy gwarantuje profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych w Rudzie Śląskiej, z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów i paneli fotowoltaicznych pochodzących od renomowanych producentów.

Fotowoltaika Ruda Śląska

Dofinansowanie na fotowoltaikę Ruda Śląska

Jak już wspomniano, dostępne są różne formy dofinansowania na odnawialne źródła energii. Firma PVGreen Energy pomaga swoim klientom wybrać i pozyskać najlepsze możliwe wsparcie finansowe. Mogą to być środki z aktualnych programów unijnych takich, jak program Mój Prąd lub też korzystne kredyty z niskim oprocentowaniem. Wykwalifikowani pracownicy wspierają naszych klientów podczas całej procedury pozyskiwania środków, dzięki czemu nie muszą się oni martwić o poprawność wypełnionych wniosków i tracić czasu na wycieczki do urzędów.

Odnawialne źródła energii Ruda Śląska

Ruda Śląska, jako miasto zlokalizowane na Górnym Śląsku, to obszar, w którym szczególnie ważne jest dbanie o sytuację ekologiczną. Wysoki poziom zanieczyszczenia powietrza, liczne fabryki, zakłady przemysłowe, a także silne zaludnienie sprawiają, że na tym obszarze pożądana jest każda działalność, która w jakimkolwiek stopniu będzie wspierała środowisko.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400