Fotowoltaika Bielsko-Biała

Instalacje fotowoltaiczne
w Bielsku-Białej

Śląskie

Oddział Bielsko-Biała

ul. 1 Maja 18a
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: 798 011 400

bielsko.biala@pvge.pl

Odnawialne źródła energii to szansa i nadzieja dla całej naszej planety, która z roku na rok jest w coraz gorszej kondycji. Zmiany klimatyczne możemy obserwować na własne oczy. Dlatego prawdopodobnie już nikt nie ma co do tego wątpliwości, że przyszedł czas na rewolucję. Inwestycja w instalacje fotowoltaiczne w Bielsku-Białej oraz wszystkich innych miastach Polski, to jeden z kroków ku lepszej przyszłości planety, który możemy wykonać już teraz.

Odnawialne źródła energii Bielsko-Biała

Bielsko-Biała, jako miasto leżące w rejonie Polski słynącym z silnego zanieczyszczenia powietrza jest w 100% miejscem, w którym szczególnie warto postawić na odnawialne źródła energii, takie jak fotowoltaika. Mieszkańcy województwa śląskiego mogą odwiedzić placówkę firmy PVGE mieszczącą się między innymi w Bielsku-Białej na ulicy 1 Maja 18a, gdzie wykwalifikowani pracownicy naszej firmy odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie możliwości związane z montażem instalacji fotowoltaicznych w Bielsku-Białej.

Instalacje fotowoltaiczne w Bielsku-Białej
Fotowoltaika Bielsko-Biała

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Bielsku-Białej

Odwiedzając jedną z naszych placówek, nasi doradcy pomogą Państwu nie tylko dobrać i zaplanować montaż instalacji fotowoltaicznych, ale też doradzą w zakresie pozyskania dofinansowania na panele fotowoltaiczne w Bielsku-Białej. Unijne programy dofinansowania na projekty proekologiczne, a także nisko oprocentowane kredyty to tylko niektóre z możliwości pozyskania środków na montaż fotowoltaiki w Bielsku-Białej.

Panele fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Inwestując w montaż instalacji fotowoltaicznej, stajemy się samodzielnym producentem energii elektrycznej, a co za tym idzie, uniezależniamy się od zakładu energetycznego. Oczywistym benefitem płynącym z fotowoltaiki w Bielsku-Białej oraz każdym innym mieście Polski jest oszczędność. Będąc prosumentem energii elektrycznej, redukujemy comiesięczne wydatki, co w dobie rosnących cen prądu jest szczególnie ważne dla utrzymania dobrej kondycji budżetu gospodarstwa domowego czy też firmy. Fotowoltaika jest bowiem rozwiązaniem korzystnym zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm i przedsiębiorstw. Comiesięczne wydatki na energię elektryczną związane z ciągłą pracą maszyn mogą być dla firmy bardzo dużym obciążeniem finansowym, mocno odczuwalnym zwłaszcza w dobie kryzysu. Dzięki inwestycji w panele fotowoltaiczne możliwe jest znaczne ograniczenie kosztów stałych. Dodatkowo inwestycję tę można wliczyć w koszty uzyskania przychód, a także odliczyć od niej podatek VAT.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400