Fotowoltaika Krosno

Instalacje fotowoltaiczne
Krosno

Podkarpackie

Oddział Krosno

ul. Zręcińska 4
38-400 Krosno
Telefon: 519 073 747
krosno@pvge.pl

Popularność instalacji fotowoltaicznych wciąż jest bardzo duża. Ciągle rosnące ceny energii elektrycznej, a także pojawiające się co jakiś czas nowe opłaty stałe sprawiają, że konsumenci szukają alternatywnych rozwiązań. Fotowoltaika to szansa na zmniejszenie miesięcznych kosztów utrzymania domu, firmy czy gospodarstwa. Dzięki instalacjom fotowoltaicznym można zyskać niezależność energetyczną, a co więcej wpłynąć pozytywnie na środowisko naturalne.

Odnawialne źródła energii Krosno

Inwestując w instalacje fotowoltaiczne w Krośnie, mieszkańcy tego regionu mają szansę realnie wpłynąć na niezbyt dobrą kondycję powietrza. Korzystając z odnawialnych źródeł energii takich jak panele fotowoltaiczne w Krośnie, minimalizujemy emisję dwutlenku węgla do atmosfery, co jest niezwykle ważne ze względu na powstrzymywanie skutków globalnego ocieplenia. Panele fotowoltaiczne produkują energię elektryczną z promieni słonecznych. Podczas tej produkcji, nie dochodzi do emisji żadnych szkodliwych substancji do środowiska. Zupełnie inaczej wygląda to natomiast w przypadku produkcji prądu przez tradycyjne elektrownie. Z tego właśnie względu nawet tak mały krok, jak montaż instalacji fotowoltaicznych w Krośnie, ma prawdziwą moc i wpływ na kondycję naszej planety.

Fotowoltaika Krosno

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Krośnie

Montaż paneli fotowoltaicznych w Krośnie, czy każdym innym mieście Polski wiąże się z niemałą inwestycją. Jak podają instalatorzy, stopa zwrotu tej inwestycji w dużej mierze zależy od wielkości instalacji oraz średniej ilości zużywanego w ciągu roku prądu. Niemniej jednak w szybszym zwrocie inwestycji i redukcji kosztów całego przedsięwzięcia mogą nam pomóc unijne dofinansowania na zakup i montaż odnawialnych źródeł energii. Przykładowo program „Mój Prąd” pozwala na pozyskanie dofinansowanie w wysokość do 3000 zł na montaż instalacji fotowoltaicznej. Ponadto mamy do dyspozycji dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze, który zakłada wsparcie finansowe dla osób zmieniających źródło ogrzewania domu na ekologiczne i pozyskanie dofinansowania na montaż instalacji fotowoltaicznych. Oprócz dotacji unijnych czy rządowych przyszli prosumenci mają też możliwość uzyskania pożyczki lub leasingu na preferencyjnych warunkach. Niskie oprocentowanie, długi okres kredytowania pozwala na montaż paneli fotowoltaicznych w Krośnie osobom, które nie mogą pozwolić sobie na jednorazowe pokrycie kosztów całej instalacji.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400