Fotowoltaika Warmińsko-mazurskie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Oddział Olsztyn

ul. Lubelska 19/207
10-406 Olsztyn
Telefon: 507 834 994
olsztyn@pvge.pl

Instalacje fotowoltaiczne w województwie warmińsko-mazurskim. Co wpłynęło na tak dużą popularność fotowoltaiki w tym regionie?

Mimo iż województwo warmińsko-mazurskie zdaje się leżeć nieco na uboczu, z dala od największych ośrodków przemysłowych i technologicznych, posiada bardzo rozbudowaną sieć instalacji fotowoltaicznych zasilających zarówno pojedyncze gospodarstwa domowe, działające w tym regionie przedsiębiorstwa, a także budynki użyteczności publicznej i zajmowane przez lokalną administrację. Skąd tak duża popularność elektrowni słonecznych na tym terenie?

Instalacje fotowoltaiczne 
Warmińsko-mazurskie

Ogromną zasługę dla popularyzacji fotowoltaiki i powszechnego czerpania korzyści z energii słonecznej oddały województwu warmińsko-mazurskiemu różnego rodzaju programy unijne oferujące dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych budowanych dla określonych potrzeb. Właśnie tutaj szczególne wsparcie uzyskały firmy z sektora MŚP, które chciały zainwestować w panele słoneczne w celu podniesienia swojej efektywności energetycznej z użyciem OZE. Tutaj też podobne programy objęły budynki publiczne, które w województwie warmińsko-mazurskim są obecnie bardzo chętnie zaopatrywane we własne instalacje fotowoltaiczne ograniczające koszty ich utrzymania.

Dziś z podobnych dopłat możesz skorzystać również dzięki programom regionalnym. Dodatkowo już 1 lipca 2021 planowo ruszy program rządowy „Mój Prąd”. Są to konkretne pieniądze, po które wystarczy tylko sięgnąć.

Panele fotowoltaiczne
Warmińsko-mazurskie

Mieszkasz w województwie warmińsko-mazurskim? Prowadzisz gospodarstwo domowe, agroturystyczne, zakład usługowy lub innego rodzaju przedsiębiorstwo? Jeśli martwią Cię rosnące rachunki za prąd i szukasz sposobu na choćby częściowe uniezależnienie się od swoich dostawców prądu, zgłoś się do nas!

Montaż instalacji fotowoltaicznych Warmińsko-mazurskie

Gdzie w województwie warmińsko-mazurskim znajdziesz najlepszych specjalistów od fotowoltaiki?

Jako Pv Instalator Polska Grupa PVGE zajmujemy się całym procesem montażu instalacji fotowoltaicznych, od momentu sporządzenia projektu i wyceny całej inwestycji, po wszelkie prace związane z budową w pełni funkcjonującej instalacji. W województwie warmińsko-mazurskim posiadamy obecnie oddział lokalny, umiejscowiony:

  • w Olsztynie, przy ul. Lubelskiej

Każdy z tych oddziałów możesz odwiedzić osobiście lub skontaktować się z nim za pomocą telefonu bądź też drogą mailowa. Pracujący tam specjaliści z chęcią odpowiedzą na każde Twoje pytanie związane z funkcjonowaniem, montażem i wyceną instalacji fotowoltaicznych.

Nie zwlekaj! Przyjdź, zadzwoń, napisz. Im szybciej zdecydujesz się na budowę własnej elektrowni słonecznej, tym szybciej odczujesz pierwsze korzyści z jej posiadania.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400