Fotowoltaika Wrocław

Panele fotowoltaiczne Wrocław – odnawialne źródła energii

Dolnośląskie

Centrala
PV Instalator Polska
Grupa PVGE Sp. z o.o.

ul. Elektryczna 2
33-100 Tarnów
Pon. – Pt. 8:00 – 18:00

+48 500 260 400

biuro@pvge.pl

Wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic zainteresowanych panelami słonecznymi oraz kompletnymi instalacjami fotowoltaicznymi zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dla poszukujących oszczędności i pragnących przejść na korzystanie z zielonej energii, przygotowaliśmy wybór najlepszych paneli fotowoltaicznych we Wrocławiu.

Przechodzenie na odnawialne źródła energii (OZE) stało się trendem wymuszonym ekonomicznie. Rosnące ceny prądu oraz pozostałych wydatków związanych z eksploatacją domów jednorodzinnych, przedsiębiorstw oraz budynków użyteczności publicznej sprawiają, iż fotowoltaika we Wrocławiu cieszy się rosnącą nieustannie popularnością.

Instalacje fotowoltaiczne Wrocław

Przy budowie instalacji fotowoltaicznej we Wrocławiu należy brać pod uwagę cały szereg czynników wpływających na jej efektywność, a tym samym na czas zwrotu poczynionej inwestycji. Do czynników tych należą:

  • właściwe określenie zapotrzebowania na energię elektryczną,
  • moc i jakość zastosowanych paneli słonecznych,
  • prawidłowa budowa samej instalacji.

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej we Wrocławiu, tak jak w każdym dużym mieście, należy wziąć pod uwagę możliwe zacienienie powodowane przez obiekty infrastruktury miejskiej.

Instalacje fotowoltaiczne we Wrocławiu
instalacje fotowoltaiczne wrocław

Dofinansowanie na fotowoltaikę Wrocław

Wszyscy mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą skorzystać z rządowego programu „Mój prąd” umożliwiającego otrzymanie konkretnego dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej mającej zasilać w energię elektryczną dom jednorodzinny. W ramach tego dofinansowania, mieszkańcy Wrocławia mogą liczyć na wsparcie w wysokości do 5 tys. zł. Środki te w znaczący sposób obniżają koszty budowy instalacji fotowoltaicznej i tym samym skracają czas zwrotu z poczynionej inwestycji. W razie jakichkolwiek problemów z wypełnieniem formalności, nasza firma jest w stanie udzielić pełnego wsparcia każdemu, kto chciałby z podobnego dofinansowania na fotowoltaikę we Wrocławiu skorzystać.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400