TWOJA FIRMA, TWOJA ENERGIA

To się
opłaca!

TWOJA FIRMA, TWOJA ENERGIA
NAJLEPSZA ENERGIA DLA TWOJEJ FIRMY

Montaż odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej w Twoim przedsiębiorstwie gwarantuje liczne korzyści na wielu płaszczyznach. To przede wszystkim praktycznie bezawaryjny, bezobsługowy, nowoczesny system, który pozwoli Ci obniżyć koszty energii elektrycznej i zwiększyć przychody na przestrzeni kolejnych kilkunastu lat. Zyskasz niezależność od rosnących cen prądu czy przerw w jego dostawach.

Większość instalacji fotowoltaicznych wybieranych przez firmy to instalacje on-grid – połączone do publicznej sieci zasilania.
Z wyprodukowanej energii firma korzysta na bieżąco w pierwszej kolejności, ponieważ napięcie z fotowoltaiki jest nieco wyższe niż to sieciowe. Nadwyżki oddawane są do sieci, przez co firma staje się prosumentem.

Nasza oferta zawiera produkty najlepszych światowych marek, dając Ci pewność o wysokiej jakości komponentów. Firmy te są w pierwszej dziesiątce rankingu Tier 1. Oprócz paneli fotowoltaicznych znajdziesz w niej wszystkie niezbędne komponenty: inwertery oraz optymizery.

Wytwarzanie własnej energii elektrycznej generuje duże oszczędności, które są odczuwalne na co dzień. Warto wiedzieć, jak przestawia się to w szerszym kontekście i jaka jest stopa zwrotu z inwestycji. Dane pokazują, że jest ona na poziomie 10%-15% rocznie. Fotowoltaika jest inwestycją długoterminową, średnia żywotność paneli wynosi ponad 30 lat. To bardzo istotny parametr, ponieważ w tym czasie zainwestowane pieniądze zwrócą się kilkakrotnie.

Sama instalacja fotowoltaiczna podlega amortyzacji, jak inne urządzenia firmowe, a ta wynosi 10% w skali roku i można ją odpisać od podatku VAT. To bez wątpienia kolejne źródło oszczędności dla przedsiębiorców.

JAK DZIAŁA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA?

fotowoltaika dla firm schemat

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Więcej

Zainteresowany?
Przygotujemy ofertę
dla Twojej firmy

Zainwestuj w rozwój swojego przedsiębiorstwa już dziś i skontaktuj się z nami by uzyskać szczegółowe informacje na temat finansowania, dotacji oraz dostępnych kredytów. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej to możliwe i odpowie na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400