O Firmie

Hanwha Q CELLS Co., Ltd. (NASDAQ:HQCL) to jeden z najwiekszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów najwyższej jakości płytek krzemowych i paneli fotowoltaicznych na świecie. Główne siedziby firmy to Thalheim Niemcy i Seoul, Południowa Korea (Technology & Innovation HQ).

Ogniwa fotowoltaiczne Hanwha – niezawodne rozwiązanie

Panele słoneczne Hanwha odznaczają się tym, że przez długi czas zachowują swoją wysoką wydajność – z maksymalnym spadkiem mocy o 0,6% rocznie. Wszystko za sprawą zastosowania przy ich produkcji trzech nowoczesnych technologii – APT, HSP oraz TRA.Q™.

Ogniwa fotowoltaiczne Hanwha pozwalają na optymalne pozyskanie energii nawet przy słabym oświetleniu i przy każdych warunkach atmosferycznych. Niezwykle lekka aluminiowa rama zachowuje dużą odporność na działanie wiatru – aż 4000 Pa i obciążenie śniegiem – 5400Pa. Panele posiadają przednią powłokę wykonaną ze wzmocnionego termicznie antyrefleksyjnego szkła. Są to produkty niezawodne i bezpieczne w eksploatacji.

Uniwersalna i sprawdzona konstrukcja paneli fotowoltaicznych Hanwha

Co istotne, uniwersalna konstrukcja modułów pozwala na ich wszechstronne zastosowanie. Dzięki temu panele fotowoltaiczne Hanwha stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno dla instalacji nadachowych w domach jednorodzinnych, jak i w przypadku większych instalacji przemysłowych – montowanych na dachach lub elektrowniach słonecznych stawianych na niezabudowanych terenach. Na dodatek ogniwa słoneczne Hanwha Q CELLS objęte są aż 12-letnią gwarancją producenta.