Fotowoltaika Zabrze

Instalacje fotowoltaiczne
w Zabrzu

Śląskie

Centrala
PV Instalator Polska
Grupa PVGE Sp. z o.o.

ul. Elektryczna 2
33-100 Tarnów
Pon. – Pt. 8:00 – 18:00

+48 500 260 400

biuro@pvge.pl

Zmiany klimatyczne, globalne ocieplenie, wymieranie gatunków zwierząt, zmniejszanie się powierzchni zielonej na Ziemi, to tylko niektóre z pochodnych, jakie dotykają naszą planetę i związane są bezpośrednio z ekspansywną działalnością człowieka. Niestety skutki tego typu działań już zaczęliśmy boleśnie odczuwać, a jeśli w porę się nie zatrzymamy i nie wprowadzimy zmian, kolejne pokolenia ucierpią na tym znacznie mocniej. Co zatem możemy zrobić, aby pomóc naszemu ekosystemowi w podniesieniu się z kolan? Jednym z takich działań, które nie tylko są proekologiczne, ale też oferują bardziej przyziemne korzyści takie jakie oszczędności, jest inwestycja w instalacje fotowoltaiczne w Zabrzu oraz wszystkich innych miastach i wsiach Polski.

Odnawialne źródła energii Zabrze

Zabrze jako miasto leżące w rejonie Polski, który owiany jest złą sławą zanieczyszczonego powietrza wynikającego z mocnego uprzemysłowienia, w sposób szczególny powinno zadbać o ochronę zdrowia i samopoczucia swoich mieszkańców. Zmniejszenie poziomu zanieczyszczenia powietrza na przykład poprzez mniejszą emisję dwutlenku węgla do atmosfery to jeden z małych kroków, mogących zaowocować wielkimi zmianami. Instalacje fotowoltaiczne w Zabrzu to jedno z narzędzi umożliwiających właśnie ten krok.

Instalacje fotowoltaiczne w Zabrzu
Fotowoltaika w Zabrzu

Panele fotowoltaiczne Zabrze

Instalacje fotowoltaiczne w Zabrzu, umożliwiają pozyskiwanie energii słonecznej i przetwarzanie jej w energię elektryczną, niezbędną do funkcjonowania większości sprzętów gospodarstwa domowego, a także urządzeń przemysłowych. Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych osoby prywatne oraz firmy stają się więc samodzielnymi producentami prądu, dzięki czemu uniezależniają się od zakładu energetycznego, a przede wszystkim zmniejszą koszty stałe utrzymania domu czy zakładu pracy. Praktyczne korzyści, idą w parze z dobrodziejstwami ekologicznymi, dlatego tym bardziej warto zainwestować w panele fotowoltaiczne w Zabrzu, pozwalające na oszczędności oraz pomoc w poprawie kondycji Ziemi.

Dofinansowanie na fotowoltaikę Zabrze

Montaż instalacji fotowoltaicznych wymaga nakładu gotówki, a wartość całej instalacji zależna jest od zapotrzebowania gospodarstwa na energię elektryczną. Możliwe jest uzyskanie wsparcia finansowego pochodzącego z dotacji regionalnych lub skorzystanie z nisko oprocentowanych rat kredytu, które oferują firmy, zajmujące się profesjonalnym montażem oraz dystrybucją paneli fotowoltaicznych.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400