Fotowoltaika Małopolskie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

MAŁOPOLSKA

Oddział Kraków

ul. Myślenicka 131
30-698 Kraków
Telefon: 517 600 754
krakow.oze@pvge.pl

CENTRALA

ul. Elektryczna 2,
33 – 100 Tarnów
Infolinia: 500 260 400

PVGE jest cenionym przez swoich klientów i partnerów dostawcą usług i produktów w zakresu odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się głównie w obszarze fotowoltaiki. Od 12 lat z powodzeniem działamy na polskim rynku fotowoltaiki poprzez sieć oddziałów, które obejmują również województwo małopolskie. Realizujemy projekty poza granicami kraju – w Norwegii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Rumunii i na Słowacji. I w Polsce, i zagranicą działamy jako generalny wykonawca fotowoltaicznych elektrowni. Naszych klientów wspieramy również w pozyskaniu środków na zakup i montaż kompletnych instalacji fotowoltaicznych.

Fotowoltaika Małopolskie

Instalacje fotowoltaiczne 
Małopolskie

Mamy wieloletnie doświadczenie w budowie i projektowaniu najróżniejszych instalacji fotowoltaicznych. Obejmują one realizacje małych elektrowni – dla gospodarstw domowych i rolnych, od kilku i kilkunastu kW oraz duże inwestycje dla firm o mocy kilkunastu MW, w tym farmy fotowoltaiczne. Do wszystkich realizacji podchodzimy kompleksowo – począwszy od doradztwa a skończywszy na montażu. Naszych klientów wspieramy już na etapie wyboru modułów i ich elementów oraz wykonania projektu koncepcyjnego. Sporządzamy dokumentację projektową. Wykonujemy również audyty systemów fotowoltaicznych oraz badanie sprawności ich działania

Panele fotowoltaiczne
Małopolskie

Dzięki długoletniej działalności i bogatemu doświadczeniu, doskonale znamy rynek produktów fotowoltaicznych. Wybieramy te, które tworzą jak najbardziej wydajne i stabilnie działające systemy. Oferujemy produkty wiodących na rynku producentów. Pomagamy w skompletowaniu całej instalacji fotowoltaicznej, w której skład wchodzą odpowiednio dobrane paneleinwerteryoptymizery. Jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny przy zachowaniu jak najwyższej jakości komponentów. Udzielamy na nie solidnych, najwyższych na rynku gwarancji.

Montaż instalacji fotowoltaicznych Małopolskie

Kompleksowo zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych o różnych mocach i w różnych systemach (on-grid i off-grid). Są to instalacje naziemne i dachowe. Usługi montażu realizujemy przy udziale fachowców z bardzo dużym doświadczeniem. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym. Wykonane przez nas instalacje obejmuje 3-letnia gwarancja montażowa.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400