Fotowoltaika Mazowieckie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

MAZOWIECKIE

Oddział Piaseczno

Telefon: 500 260 400
biuro@pvge.pl

Oddział Warszawa/Błonie

ul. Piłsudskiego 12,
05-870 Błonie, Warszawa-Zachód
Telefon: 737 448 999
warszawa@pvge.pl

Oddział Ciechanów

ul. Pułtuska 53,
06-400 Ciechanów
tel.: 577 300 220
ciechanow@pvge.pl

Oddział Płock

ul. Różana 14 ,
09-402 Płock
Telefon: 539 119 117
plock@pvge.pl

Jako PVGE od 12 lat działamy na rynku odnawialnych źródeł energii. Skupiamy się w szczególności na instalacjach fotowoltaicznych. Oferujemy pełne wsparcie w wyborze i realizacji małych i dużych elektrowni oraz farm fotowoltaicznych. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, w tym osoby prowadzące gospodarstwa rolne, jak i duże firmy. Dzięki sieci oddziałów, z powodzeniem i kompleksowo możemy realizować inwestycje fotowoltaiczne w różnych województwach w Polsce, w tym w województwie mazowieckim.

Fotowoltaika Mazowieckie

Instalacje fotowoltaiczne 
Mazowieckie

Wybierając PVGE mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie realizowania instalacji fotowoltaicznej. Nasi pracownicy to jedni z najlepszych specjalistów w tej branży. Zajmujemy się fachowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiednich modułów. Wykonujemy projekty koncepcyjne, przygotowujemy pełną dokumentację projektową. Przeprowadzamy audyty fotowoltaiczne oraz badania sprawności wybranych modułów. Ponadto pomagamy w uzyskaniu zewnętrznego finansowania na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne
Mazowieckie

Oferujemy bardzo szeroki wybór modułów fotowoltaicznych, które z powodzeniem można dostosować do indywidualnych potrzeb i warunków, w jakich będzie pracować instalacja. Proponowane przez nas produkty pochodzą od wiodących na rynku producentów. Znajdują się tu nie tylko panele fotowoltaiczne, ale również wszystkie inne elementy sprawnie działających instalacji: inwerteryoptymizery. Pomagamy w wyborze odpowiednich komponentów, które będą maksymalnie wydajne w kontekście eksploatacji, pozyskiwania i przetwarzania energii.

Montaż instalacji fotowoltaicznych Mazowieckie

Jako doświadczony wykonawca, zajmujemy się montażem systemów fotowoltaicznych dachowych i naziemnych, zarówno on-grid, jak i off-grid, niezależnie od ich wielkości i mocy. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym. Na wykonanie każdej instalacji udzielamy minimum 3-letniej gwarancji. Ponadto panele obejmuje 30-letnia gwarancja mocy oraz 12-letnia gwarancja mechaniczna. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, możemy oferować konkurencyjne ceny oferowanych przez nas produktów i usług.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400