Fotowoltaika Katowice

Instalacje fotowoltaiczne
Katowice

Śląskie

Oddział Katowice

ul. Graniczna 53a
40-018 Katowice
Telefon: 506 300 964
katowice@pvge.pl

Firma PVGE od 12 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii na terenie całej Polski. Posiadamy oddziały i placówki zlokalizowane w każdym województwie, dzięki czemu nasze usługi i nasi fachowcy są w stanie dotrzeć do każdego, kto pragnie przejść na zieloną stronę mocy. Jeżeli więc chciałabyś zainwestować w instalacje fotowoltaiczne w Katowicach, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Stacjonarnie, w naszej placówce na ulicy Granicznej 53a. Jeżeli nie chcesz lub nie możesz do nas przyjechać, zadzwoń, lub napisz. Nasz doradca wyjaśni Ci, jak wygląda cały proces instalacji, począwszy od audytu fotowoltaicznego, przez pomiary i oględziny, aż po samą wycenę i ewentualne pozyskanie dotacji na montaż instalacji fotowoltaicznych w Katowicach.

Dofinansowanie na fotowoltaikę
w Katowicach

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne w Katowicach? Między innymi dlatego, że pozwoli Ci to na uzyskanie niezależności energetycznej. Obniżenie rachunków za prąd to jedno, jednak jako posiadacz mikroinstalacji PV mamy jeszcze więcej możliwości, możemy bowiem wyprodukowaną nadwyżkę energii elektrycznej odsprzedawać do publicznej sieci energetycznej. Co więcej, planując instalację fotowoltaiczną w Katowicach, możemy ubiegać się o dotację z rządowego projektu na ten cel. Korzystając z usług naszej firmy, otrzymujesz pełne wsparcie na każdym etapie projektowania instalacji, a także pozyskiwania funduszy. Wszystkimi formalnościami zajmujemy się za Ciebie, co pozwala na oszczędność nie tylko pieniędzy, ale również Twojego czasu.

Instalacje fotowoltaiczne w Katowicach
Instalacje fotowoltaiczne w Katowicach

Panele fotowoltaiczne Katowice

Oszczędności w dobie kryzysu? Ochrona środowiska w czasach zalewającej nas fali plastiku? Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! A jednym z działań, za których pośrednictwem możemy przyczynić się do poprawy kondycji naszej planety, a równocześnie zadbać długofalowo o nasz domowy budżet jest inwestycja w odnawialne źródła energii. Montaż instalacji fotowoltaicznych w Katowicach to jeden z tych kroków, które jako mieszkańcy tego miasta możemy zrobić w stronę lepszego jutra.

Doświadczenie w branży fotowoltaicznej w Katowicach
doświadczenia
w branży
Własny dział projektów dla instalacji fotowoltaicznej w Katowicach
własny dział
projektowy
Działamy w całej Polsce
działamy
w całej Polsce
Profejsonalny serwis
profesjonalny
serwis
Powierzchnie magazynowe
powierzchnie
magazynowe
Własna ekipa monterska
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Jeżeli zastanawiasz się, czy na pewno warto zainwestować w panele fotowoltaiczne w Katowicach, odwiedź nasz oddział, umów się z naszym konsultantem w Katowicach i pozwól, że odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, doskonale rozumiemy obawy naszych klientów. Decyzja o inwestycji w montaż instalacji fotowoltaicznych w Katowicach czy jakimkolwiek innym mieście, czy miejscowości wiąże się po pierwsze z nakładem sporych środków finansowych, po drugie z ingerencją w estetykę działki/domu/ogrodu. Ze swojej strony oferujemy kompleksową pomoc zarówno w pozyskiwaniu funduszy na instalacje fotowoltaiczne w Katowicach, jak i pomagamy inwestorom wybrać takie miejsce montażu, które pozwoli na optymalne wykorzystanie paneli, a także nie zaburzy ogólnego wizualnego ładu domu czy działki.

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400