Inwertery Huawei

Huawei to wiodąca, światowa marka w branży telekomunikacyjnej i informacyjnej. Produkty i usługi firmy są obecne w 170 krajach świata, a korzysta z nich przeszło 30 % całej populacji. Działa również w segmencie rozwiązań dedykowanych systemom fotowoltaicznym produkując inwertery.

Falowniki Huawei

Falowniki fotowoltaiczne Huawei stworzone zostały z myślą o maksymalizacji wydajności energetycznej w systemach fotowoltaicznych. Przeznaczone są do systemów, które instalowane są zarówno na dachach, jak i na gruncie. Obsługują szeregowe połączenia paneli fotowoltaicznych. Zaprojektowane zostały jako urządzenia trójfazowe. Ich cechą szczególną jest wyposażenie w inteligentne systemy, które pozwalają na monitorowanie działania elektrowni oraz wykrywanie ewentualnych usterek, które mogą pojawić się w szeregach paneli. System sprawia, że wyrywanie i lokalizowanie stref, w których wystąpiły usterki jest znacznie krótsze, co wpływa na stabilność i wydajność działania systemów.

Inwertery fotowoltaiczne Huawei – wydajność

Inwertery Huawei są urządzeniami, których wydajność – w zależności od konkretnego modelu – plasuje się na poziomie ponad 98%. Wszystkie wyposażone są w maksymalnie trzy ścieżki śledzenia MPPT (punktu mocy maksymalnej). Mogą być częścią instalacji zewnętrznych. Posiadają system wewnętrznego chłodzenia, co zapewnia ich długotrwałą pracę.