Fotowoltaika Zachodniopomorskie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

ZACHODNIOPOMORSKIE

Oddział Szczecin

Telefon: 798 115 194
milena.szostowska@pvge.pl

Skąd bierze się tak duża popularność inwestycji w fotowoltaikę na obszarze województwa zachodniopomorskiego?

Województwo zachodniopomorskie zajmuje wysokie miejsce wśród wszystkich regionów naszego kraju pod względem ilości wybudowanych tam w ostatnich latach instalacji fotowoltaicznych. Skąd tak duża popularność tej technologii akurat w tej części Polski? Powody ku temu są co najmniej dwa:

  • Klimat sprzyjający czerpaniu sporych korzyści z paneli słonecznych.
  • Duża świadomość mieszkańców regionu i ich wyjątkowa troska o środowisko naturalne.

Instalacje fotowoltaiczne
Zachodniopomorskie

Jeśli chodzi o klimat, to panujący w województwie zachodniopomorskim określany jest bądź to jako umiarkowany ciepły morski (w części nadmorskiej województwa), bądź też umiarkowany ciepły przejściowy (w głębi lądu). W obu przypadkach oznacza to doskonałe warunki dla każdej elektrowni słonecznej konwertującej energię słońca w energię elektryczną. To plus duża ekologiczna świadomość mieszkańców regionu (ok. 20% powierzchni województwa to obszary chronione) sprawiają, że fotowoltaika w tej właśnie części Polski od lat jest bardzo chętnie stosowana zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne.

Panele fotowoltaiczne Zachodniopomorskie Wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego zainteresowanych fotowoltaiką, panelami słonecznymi i energią odnawialną zapraszamy zarówno do obu wymienionych siedzib, jak i do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na każde pytanie, udzielą porady, wyjaśnią zasadę działania instalacji fotowoltaicznej, a także przedstawią wstępny koszt jej budowy. W razie potrzeby wskażą również, z jakich programów rządowych zapewniających dopłaty do fotowoltaiki warto skorzystać i do kogo zgłosić się po tego typu pomoc. Serdecznie zapraszamy!

Panele fotowoltaiczne
Zachodniopomorskie

Wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego zainteresowanych fotowoltaiką, panelami słonecznymi i energią odnawialną zapraszamy zarówno do obu wymienionych siedzib, jak i do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na każde pytanie, udzielą porady, wyjaśnią zasadę działania instalacji fotowoltaicznej, a także przedstawią wstępny koszt jej budowy. W razie potrzeby wskażą również, z jakich programów rządowych zapewniających dopłaty do fotowoltaiki warto skorzystać i do kogo zgłosić się po tego typu pomoc. Serdecznie zapraszamy!

Montaż instalacji fotowoltaicznych Zachodniopomorskie

Jeśli mieszkasz lub prowadzisz własną działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego i zastanawiasz się nad sposobem ograniczenia rachunków za prąd, a przy tym pragniesz przyczynić się do realizacji naszej wspólnej idei mającej na celu ochronę środowiska naturalnego, skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów znajdujących się tym właśnie regionie. Obecnie PV Instalator Polska Grupa PVGE posiada w województwie zachodniopomorskim dwa stałe przedstawicielstwa:

  • w Koszalinie, przy ul. Wojska Polskiego,
  • w Szczecinie, przy ul. Cyfrowej.
doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400