MAGAZYNY ENERGII

Magazyny energii

Magazyny energii stają się coraz bardziej popularne. Głównymi zaletami takiego rozwiązania jest maksymalizacja autokonsumpcji oraz stabilizacja pracy sieci elektroenergetycznej, która jest szczególnie ważna w regionach, gdzie jakość sieci elektroenergetycznej pozostawia wiele do życzenia.

Huawei, jeden z największych producentów falowników na świecie, wprowadził do swojej oferty falowniki serii L1, M0 oraz M1, które umożliwiły pracę z magazynami energii.

Rozwiązanie PV dla domu

Z hybrydowymi inwerterami HUAWEI doskonale współpracują baterie HUAWEI LUNA, zapewniając optymalne połączenie.

Luna2000 to modularny magazyn energii. Składa się on z jednostki sterującej będącej konwerterem DC/DC oraz z modułów magazynu energii. Moduł magazynu energii posiada pojemność 5 kWh, przy czym do pojedynczego modułu sterującego możliwe jest podłączenie maksymalnie trzech modułów magazynu energii (co dałoby maksymalną pojemność zestawu wynoszącą 15 kWh). Każdy falownik serii L1/M0/M1 jest w stanie obsłużyć maksymalnie dwa zestawy po 15 kWh, co odpowiada maksymalnej pojemości magazynu wynoszącej 30 kWh.

Huawei Smart String Energy Store System

zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400