Fotowoltaika Tarnów

Instalacje fotowoltaiczne Tarnów

Małopolska

Oddział Tarnów 1

ul. 16 Pułku Piechoty 12
33-100 Tarnów
Infolinia: 500 260 400

Oddział Tarnów 2

ul. Elektryczna 2
33 – 100 Tarnów
Infolinia: 500 260 400

Wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii, a w szczególności fotowoltaiką, zapraszamy do odwiedzanie naszej placówki znajdującej się w Tarnowie przy ul. Elektrycznej 2. Z naszymi lokalnymi przedstawicielami można również skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 500 260 400 oraz za  pośrednictwem maila: biuro@pvge.pl

Temat OZE (odnawialnych źródeł energii) stał się w ostatnich latach niezwykle popularny. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na postępujący wzrost kosztów energii elektrycznej (a także węgla i gazu) oraz z powodu wzrostu świadomości ekologicznej. Wszystko to razem sprawiło, że instalacje fotowoltaiczne w Tarnowie powstają niczym grzyby po deszczu, przy czym coraz chętniej sięgają po nie nie tylko właściciele domków jednorodzinnych, ale także administratorzy bloków oraz właściciele prywatnych firm.

Dofinansowanie na fotowoltaikę
w Tarnowie

Planując inwestycję w fotowoltaikę w Tarnowie, każdy inwestor musi wziąć pod uwagę cały szereg czynników decydujących o jej opłacalności oraz o czasie, jaki musi minąć, by poczynione wydatki zaczęły się zwracać. Do najważniejszych spośród tych czynników należą:

  • wybór odpowiedniego dostawcy i instalatora,
  • prawidłowe obliczenie obecnego i spodziewanego w przyszłości zapotrzebowania na energię elektryczną,
  • zakup paneli słonecznych o właściwie dobranej mocy i zapewniających sprawność przez co najmniej 20 lat działania instalacji.

W razie jakichkolwiek problemów z którymkolwiek z powyższych punktów, nasi doradcy w każdej chwili są w stanie udzielić porady każdemu, kto zgłosi taką potrzebę.

Fotowoltaika w Tarnowie
instalacje fotowoltaiczne tarnów

Panele fotowoltaiczne Tarnów

Dzięki rządowemu programowi wsparcia osób pragnących zainwestować w czystą energię elektryczną pozyskiwaną dzięki panelom fotowoltaicznym, koszt budowy pojedynczej instalacji został znacząco zredukowany. Inwestycja w fotowoltaikę dla mieszkańców Tarnowa za sprawą programu „Mój prąd” oznacza wydatek zmniejszony nawet o 5 tys. złotych, co wydatnie przyczynia się nie tylko do redukcji kosztów budowy instalacji, ale też znacząco przyśpiesza moment, w którym zacznie ona na siebie zarabiać.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400