Fotowoltaika Bytom

Panele fotowoltaiczne Bytom

Śląskie

Centrala
PV Instalator Polska
Grupa PVGE Sp. z o.o.

ul. Elektryczna 2
33-100 Tarnów
Pon. – Pt. 8:00 – 18:00

+48 500 260 400

biuro@pvge.pl

Odnawialne źródła energii, w tym instalacje fotowoltaiczne stają się coraz bardziej popularne zarówno wśród indywidualnych inwestorów, jak i wśród firm i przedsiębiorstw. Fotowoltaika pozwala na uniezależnienie się od zakładu energetycznego, daje możliwość samodzielnej produkcji prądu, która przy odpowiednim doborze ilości paneli, w pełni zaspokaja zapotrzebowanie gospodarstwa domowego czy firmy w energię elektryczną. Oprócz walorów ekonomicznych bardzo istotną zaletą inwestycji w fotowoltaikę w Bytomiu oraz wszystkich innych miastach Polski są aspekty proekologiczne. Panele fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych jak tradycyjne elektrownie, dzięki czemu nie wpływają negatywnie na klimat.

Instalacje fotowoltaiczne Bytom

Aby instalacja fotowoltaiczna w Bytomiu, czy też w każdym innym miejscu w Polsce była wydajna i opłacalna, musi być odpowiednio dobrana i zaprojektowana do budynku i jego zapotrzebowania energetycznego. Firma wykonująca montaż instalacji fotowoltaicznej w Bytomiu powinna dokonać oględzin przyszłej inwestycji, a następnie przygotować projekt instalacji i dobrać odpowiednia ilość paneli. Warto postawić na sprawdzoną i profesjonalną firmę, która ma doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych. Przykładem takiej firmy jest PVGreen Energy – firma zajmująca się projektowaniem i montażem odnawialnych źródeł energii w tym fotowoltaiki w Bytomiu oraz na terenie większości dużych miast Polski. Planując inwestycję w instalacje fotowoltaiczne w Bytomiu, warto odwiedzić pobliską placówkę firmy PVGE w Katowicach, gdzie wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości.

Fotowoltaika w Bytomiu

Dofinansowanie na fotowoltaikę Bytom

Koszty instalacji fotowoltaicznych nie są małe, jednak dzięki różnego rodzaju dofinansowaniom unijnym, a także korzystnym kredytom, w których pozyskaniu pomaga firma PVGE, fotowoltaika staje się dostępna niemal dla każdego. W PVGE pomagamy w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, a także we wszystkich formalnościach związanych z pozyskaniem możliwego dofinansowania na panele fotowoltaiczne w Bytomiu.

Odnawialne źródła energii Bytom

Odnawialne źródła energii to ogromna szansa na poprawę kondycji naszej planety i zahamowanie niekorzystnych procesów, prowadzących do globalnego ocieplenia, zmian klimatycznych, a co za tym idzie do wyniszczania ekosystemów. Abyśmy my i kolejne pokolenia mogli bezpiecznie żyć na Ziemi, musimy już teraz wdrażać wszelkie możliwe zmiany. Szkodliwa działalność człowieka wyrządziła już zbyt dużo złego, co sprawiło, że ekolodzy biją na alarm i apelują do wszystkich o zmianę nawyków, zaprzestanie wycinki lasów, minimalizację emisji gazów cieplarnianych. Montaż paneli fotowoltaicznych, które w przeciwieństwie do elektrowni nie emitują szkodliwych gazów, jest jednym z kroków, które możemy realnie wykonać, aby przyczynić się do uratowania naszej planety.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400