Fotowoltaika Kujawsko-pomorskie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

KUJAWSKO-POMORSKIE

Oddział Toruń

ul. Bursztynowa 7
87-152 Pigża

Telefon: 509 033 373
torun@pvge.pl

Czy w województwie kujawsko-pomorskim warto inwestować w instalacje fotowoltaiczne?

Nie ma w całej Polsce wielu regionów bardziej nadających się do inwestowania w instalacje fotowoltaiczne niż województwo kujawsko-pomorskie. Dlaczego? Decyduje o tym fakt, iż właśnie tutaj – szczególnie w południowej i środkowo-zachodniej części województwa – mamy do czynienia z obszarami o najniższych opadach atmosferycznych w skali całego krajuNiskie opady oznaczają zaś z reguły niewielkie zachmurzenie i dużą ilość słońca, co tworzy warunki idealne dla efektywnej pracy paneli słonecznych i generowania dużych ilości energii elektrycznej.

Instalacje fotowoltaiczne
Kujawsko-pomorskie

Nawet sam rozkład opadów jest niezwykle korzystny dla fotowoltaiki. Najwięcej pojawia się ich w lipcu, jednak są stosunkowo krótkie i w ciągu całego, wyjątkowo długiego dnia, stanowić mogą zaledwie krótką przerwę w „dostawach” promieni słonecznych. Najmniej zaś opadów przypada ma miesiąc luty, przez co panelom słonecznym nie grozi ciągłe zasłanianie przez zalegający na nich śnieg.

Panele fotowoltaiczne Kujawsko-pomorskie Gdzie w województwie kujawsko-pomorskim warto pytać o panele słoneczne? Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego posiadamy przedstawicielstwo w jednym z największych miast regionu. Znajdziesz nas w Toruniu, przy ul. Bursztynowej. Oczywiście zawsze możesz też skontaktować się telefonicznie lub mailowo (numery i dokładne adresy powyżej). Serdecznie zapraszamy!

Panele fotowoltaiczne
Kujawsko-pomorskie

Gdzie w województwie kujawsko-pomorskim warto pytać o panele słoneczne?

Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego posiadamy przedstawicielstwo w jednym z największych miast regionu. Znajdziesz nas w Toruniu, przy ul. Bursztynowej. Oczywiście możesz też skontaktować się telefonicznie lub mailowo (numery i dokładne adresy powyżej). Serdecznie zapraszamy!

Montaż instalacji fotowoltaicznych Kujawsko-pomorskie

Kto w województwie kujawsko-pomorskim zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych?

Oczywiście my, czyli Grupa PVGE! Jeśli mieszkasz lub prowadzisz własną firmę na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej, koniecznie skontaktuj się z nami. Nasi eksperci doradzą Ci w każdej kwestii związanej z zakupem paneli fotowoltaicznych, wyborem miejsca do ich montażu, a przede wszystkim pomogą oszacować rozmiary spodziewanej inwestycji i zaprojektować całą instalację w ten sposób, aby jak najpełniej spełniała Twoje wymagania.

Pamiętaj! Im szybciej podejmiesz decyzję o własnej, przydomowej elektrowni słonecznej lub instalacji fotowoltaicznej dla swojej firmy, tym szybciej zaczniesz czerpać korzyści ze zmniejszonych rachunków za prąd.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów.

Zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400