POMPY CIEPŁA

Czym są pompy ciepła

Pompy ciepła to teraz jedne z najbardziej ekologicznych urządzeń. Pobierają energię cieplną z otoczenia i oddają ją do instalacji c.o., dzięki czemu są wykorzystywane do ogrzewania budynków oraz ciepłej wody użytkowej. Pamiętaj, że jest to najtańszy sposób, ponieważ korzystasz z naturalnych zasobów. Gwarantujemy  wysoką wydajność tych urządzeń, wygodę użytkowania, a przede wszystkim oszczędność.

Pompy ciepła ze względu na bycie niezawodnym, przyjaznym środowisku oraz długą żywotność stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Są zautomatyzowane, ekonomiczne i bezobsługowe. Wybór pompy ciepła zależy przede wszystkim od tego skąd będzie ona pobierać ciepło. Pompy dzielimy na: powietrzne, gruntowe i wodne. Starannie dobierając naszych partnerów stawiamy na szeroką gamę produktów, aby móc każdemu klientowi zaoferować najlepsze dla niego rozwiązanie.

Pamiętaj, że inwestując w pompę ciepła możesz skorzystać z:

Programu Czyste Powietrze – Zgłoś się do nas i ciesz się ekologicznym źródłem ciepła. Nasz Dział Finansowy pomoże Ci przygotować wniosek oraz będzie z Tobą przez cały proces pozyskania dotacji. Oszczędź do 18 tysięcy złotych!

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://pvge.pl/program-czyste-powietrze-druga-edycja/ lub pod linkiem: https://czystepowietrze.gov.pl/

Ulgi Termomodernizacyjnej – daje możliwość odliczenia reszty wydatków poniesionych na zakup i montaż pompy ciepła od opodatkowania. Oszczędź do 53 tysięcy złotych!

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://pvge.pl/ulga-termomodernizacyjna/ lub pod linkiem: https://www.gov.pl/.

Fotowoltaika i pompa ciepła – niezależność energetyczna Twojego domu

Czyste Powietrze PVGE

Pamiętaj, że instalację fotowoltaiczną można bezpośrednio połączyć z działaniem pompy ciepła, uzyskując maksymalne oszczędności. Jest to rozwiązanie służące nie tylko naszym portfelom, ale również środowisku. Pompa ciepła wymaga zasilania energią elektryczną, a instalacja fotowoltaiczna produkuje ją ze słońca. Takie połączenie, jest więc rozwiązaniem kompleksowym, służącym zapewnieniu darmowego ogrzewania naszego domu.

Niezależność cieplna i energetyczna jest wyjątkowym komfortem, w czasach wysokiej niestabilności cen energii elektrycznej. Połączenie fotowoltaiki i pompy ciepła to samowystarczalność energetyczna i cieplna dla Twojego domu.

Zyskaj komfort niezależności energetycznej w swoim domu

Rodzina w domu

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kompleksowo.