POMPY CIEPŁA

Ciepły dotyk powietrza – czym są pompy ciepła

Pompy ciepła to teraz jedne z najbardziej ekologicznych urządzeń. Pobierają energię cieplną z otoczenia i oddają ją do instalacji c.o., dzięki czemu są wykorzystywane do ogrzewania budynków oraz ciepłej wody użytkowej. Pamiętaj, że jest to najtańszy sposób, ponieważ korzystasz z naturalnych zasobów. Gwarantujemy  wysoką wydajność tych urządzeń, wygodę użytkowania, a przede wszystkim oszczędność.

De Dietrich producent pomp ciepła

Pompy ciepła, produkowane przez firmę De Dietrich, pracują zarówno zimą, jak i latem. Pracują w temperaturach nawet do -20’C, a ich cicha i wydajna praca sprawia, że z pewnością znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Na pompy ciepła marki De Dietrich jest, aż 5 lat gwarancji!

Pompa ciepła ALEZIO-S

Pamiętaj, że inwestując w pompę ciepła możesz skorzystać z

Programu Czyste Powietrze – Nowoczesne pompy ciepła marki De Dietrich doskonale wpisują się w założenia Programu. Są oszczędne, ekologiczne i wydajne. Nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. Zgłoś się do nas i ciesz się ekologicznym źródłem ciepła. Nasz Dział Finansowy pomoże Ci przygotować wniosek oraz będzie z Tobą przez cały proces pozyskania dotacji. Oszczędź do 18 tysięcy złotych!

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://pvge.pl/program-czyste-powietrze-druga-edycja/ lub pod linkiem: https://czystepowietrze.gov.pl/

Ulgi Termomodernizacyjnej – daje możliwość odliczenia reszty wydatków poniesionych na zakup i montaż pompy ciepła od opodatkowania. Oszczędź do 53 tysięcy złotych!

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://pvge.pl/ulga-termomodernizacyjna/ lub pod linkiem: https://www.gov.pl/.

Fotowoltaika i pompa ciepła – niezależność energetyczna Twojego domu

Czyste Powietrze PVGE

Pamiętaj, że instalację fotowoltaiczną można bezpośrednio połączyć z działaniem pompy ciepła, uzyskując maksymalne oszczędności. Jest to rozwiązanie służące nie tylko naszym portfelom, ale również środowisku. Pompa ciepła wymaga zasilania energią elektryczną, a instalacja fotowoltaiczna produkuje ją ze słońca. Takie połączenie, jest więc rozwiązaniem kompleksowym, służącym zapewnieniu darmowego ogrzewania naszego domu.

Niezależność cieplna i energetyczna jest wyjątkowym komfortem, w czasach wysokiej niestabilności cen energii elektrycznej. Połączenie fotowoltaiki i pompy ciepła to samowystarczalność energetyczna i cieplna dla Twojego domu.

Zyskaj komfort niezależności energetycznej w swoim domu

Jakość

Przywiązanie do jakości jako największego zobowiązania jest dla De Dietrich dziedzictwem trzech wieków istnienia. Firma począwszy od 1684 roku bierze udział w wydarzeniach przemysłowych, które dostarczają rozwiązań dla ludzkości, mając zawsze w poszanowaniu prawa pracownicze.

Niezawodność

Marka De Dietrich to synonim zaufania. Zaawansowana wiedza inżynierska, wysoka jakość projektów i materiałów użytych do produkcji oraz najwyższe standardy wykonania zapewniają niezawodność urządzeń oraz ich trwałość. Niezależnie od modelu wszystkie urządzenia De Dietrich są doskonałej jakości, dając gwarancję wieloletniej pracy.

Trwałość

De Dietrich stale wprowadza innowacje, aby zaspokajać potrzeby użytkowników dziś i jutro. Innowacje to więcej niż tradycja, dla De Dietrich to druga natura. Firma stosuje w pracy najnowsze technologie łączące oszczędność energii, poszanowanie zasobów naturalnych i ochronę środowiska.

Rodzina w domu

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kompleksowo.