MOC PVGE2020-08-19T12:05:05+02:00

TWOJA PASJA, TWOJA ENERGIA

MOC PVGE

To akcja w którą jesteśmy zaangażowani, by dawać Wam jak najwięcej dobrej energii- na co dzień dla Twojego domu, firmy, gospodarstwa- a tutaj także tej sportowej.

Postanowiliśmy połączyć nasze siły z ludźmi pełnymi eMOCji i pasji. Wydarzenia sportowe to doskonała szansa na spotkanie z Wami, rozmowę, wspólną radość z sukcesów. Na naszych mediach społecznościowych na bieżąco informujemy Was o kolejnych działaniach, dzielimy się nowinkami, relacjami i planami na nowe przedsięwzięcia.

Poczuj z nami #MOCPVGE i walczmy razem o najlepszą energię pod słońcem.

Z kim
współpracujemy?

KNOCKOUT PROMOTIONS i KNOCKOUT BOXING NIGHT

To największa w Polsce i liczącą się na świecie grupa promotorska Boksu Zawodowego. 19 lat na rynku, ponad 700 walk bokserskich, w tym wiele o pasy mistrzowskie największych organizacji – WBO, WBC i IBF. Ponad 160 telewizyjnych gal boksu w Polsce z wielomilionową publiką. To właśnie Knockout Promotions.
W szeregach Knockout walczy wielu mistrzów Polski, Europy i Świata, m.in. Krzysztof Diablo Włodarczyk, Krzysztof Głowacki, Artur Szpilka czy Kamil Szeremeta.
W 2017 roku powstał projekt gal Knockout Boxing Night, których celem jest nie tylko organizowanie emocjonujących gal na najwyższym, sportowym i artystycznym poziomie, ale także rozwój tego sportu w Polsce. Właśnie dlatego na organizowanych galach możemy oglądać jednocześnie najwybitniejszych polskich bokserów, ale również młode, olimpijskie pokolenie. Wraz z największym w Polsce partnerem telewizyjnym – Telewizją Polską, pracują nad odbudową złotych lat polskiego boksu.

25 lipca w Augustowie odbyła się gala boksu zawodowego organizowana przez grupę Knockout Promotions.

25 lipca w Augustowie odbyła się gala boksu zawodowego organizowana przez grupę Knockout Promotions. W walce wieczoru ponownie naprzeciwko siebie stanęli, Paweł Stępień (13-0-1, 11 KO) oraz Marek Matyja (17-1-2, 8 KO). Poprzednie starcie, które miało miejsce rok wcześniej w Rzeszowie zakończyło się dyskusyjnym remisem. W magazynie Ring [...]

KNOCKOUT BOXING NIGHT 12

Grupa KnockOut Promotions nie zwalnia tempa! Jeszcze nie opadły emocje po gali KBN 11, a już w sobotę, 29 sierpnia 2020 r., w Arenie Suwałki, kolejna gala Knockout Boxing Night 12! W walce wieczoru długo oczekiwany powrót Macieja Sulęckiego, jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej [...]

Go to Top