Jeden z 5 największych i najbardziej innowacyjnych producentów paneli fotowoltaicznych na świecie.

JA Solar

JA Solar Holdings Co. Ltd. jest jednym ze światowych liderów w produkcji wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych. Produkty firmy są wykorzystywane w obszarze mieszkalnym i komercyjnym oraz przy projektach naziemnych elektrowni fotowoltaicznych. JA Solar Holding Co. Ltd. działa na rynku fotowoltaicznym od 2005 roku, a od 2007 roku jest notowana na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych NASDAQ. Od 2010 roku firma umocniła swoją pozycję wśród światowych liderów produkujących ogniwa fotowoltaiczne.
Obok swojego międzynarodowego doświadczenia w branży, JA Solar Holdings Co. Ltd. wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie badań i rozwoju nowych technologii w fotowoltaice, przez co umocniła swoją pozycję wśród światowych liderów produkujących paneli fotowoltaiczne.
Wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej, świadomość badań i rozwoju jako klucza do innowacji, globalna i kompetentna obsługa klienta, ciągłość i stabilność – wszystkie te cechy czynią JA Solar Holding Co. Ltd. kompetentnym i godnym zaufania partnerem dla Państwa projektów.
Do dziś firma zrealizowała zamówienia o łącznym potencjale 11 GW.
Ilość realizowanych zamówień na paneli fotowoltaiczne w stosunku do poprzednich lat ulega ciągłemu wzrostowi. JA Solar Holding Co. Ltd. trzyma swoją pozycję na rynku i nadal jest jednym z 5 największych światowych dostawców modułów fotowoltaicznych.
JA Solar Holding Co. Ltd. posiada tytuł wiarygodnego partnera Bloomberg New Energy Finance (BNEF).