Fotowoltaika Śląskie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

ŚLĄSKIE

Oddział Bielsko-Biała

ul. 1 Maja 18a
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: 798 011 400
bielsko.biala@pvge.pl

Oddział Wodzisław Śląski

ul. Kręta 13
44-300 Wodzisław Śląski
Telefon: 720 800 025
wodzislaw@pvge.pl

Oddział Katowice

ul. Graniczna 53a
40-018 Katowice
Telefon: 506 300 964
katowice@pvge.pl

Oddział Pszczyna

ul. Męczenników Oświęcimskich 113
43-229 Pszczyna
Telefon: 511 541 838
pszczyna@pvge.pl

PVGE jest jedną z czołowych polskich firm, która dostarcza kompleksowych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Na rynku działamy już od 12 lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w instalacjach fotowoltaicznych. Z powodzeniem realizujemy instalacje o różnym stopniu skomplikowania i różnej mocy. Z naszych usług korzystają klienci w całej Polsce – również w województwie Śląskim. Są to zarówno gospodarstwa domowe, jak i rolne, a także duże przedsiębiorstwa. Z sukcesami działamy również poza granicami kraju – w Europie Zachodniej oraz w Norwegii.

Instalacje fotowoltaiczne 
Śląskie

Wybierając PVGE, mogą Państwo liczyć na pełne i profesjonalne wsparcie w całym procesie związanym z wyborem i montażem instalacji fotowoltaicznej. Każdemu z naszych klientów doradzamy na etapie zakupu odpowiednich modułów. Wykonujemy projekty nowych instalacji oraz audyty tych już istniejących, przygotowujemy dokumentacje projektowe. Nasz zespół to jedni z najlepszych specjalistów w dziedzinie fotowoltaiki w Polsce – inżynierzy i instalatorzy z dużym doświadczeniem w realizacji projektów o różnym stopniu skomplikowania.

Panele fotowoltaiczne
Śląskie

W naszej ofercie znajdą Państwo panele fotowoltaiczne od wiodących i cenionych światowych producentów. Wybieramy produkty spełniające różnorodne potrzeby i oczekiwania. Doradzamy w wyborze rozwiązań, które maksymalizują wydajność pracy instalacji – zarówno on-grid, jak i off-grid. Poza panelami oferujemy inne komponenty instalacji fotowoltaicznych, takie jak optymizery mocy czy inwertery fotowoltaiczne, a także baterie słoneczne i folie grzewcze.

Montaż instalacji fotowoltaicznych Śląskie

Dysponujemy zapleczem technicznym, dzięki któremu sprawnie i profesjonalnie dokonujemy montażu instalacji fotowoltaicznych – dachowychnaziemnych, o zróżnicowanej wielkości i mocy. Na wykonanie każdej z nich dajemy minimum 3 lata gwarancji. Ponadto, gwarancje obejmują również same panele – 30-letnia gwarancja mocy oraz 12-letnia gwarancja mechaniczna. Na nasze wsparcie można liczyć również po montażu instalacji – monitorujemy sprawność ich działania, zapewniamy pełen serwis posprzedażowy.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400