Fotowoltaika Łódź

Instalacje fotowoltaiczne
Łódź

Łódzkie

Centrala
PV Instalator Polska
Grupa PVGE Sp. z o.o.

ul. Elektryczna 2
33-100 Tarnów
Pon. – Pt. 8:00 – 18:00

+48 500 260 400

biuro@pvge.pl

Wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic zainteresowanych możliwościami, jakie dają odnawialne źródła energii, a w szczególności fotowoltaika, zapraszamy do wizyty w naszej łódzkiej placówce PV Instalator Polska Grupa PVGE Oddział Łódź Wschód mieszczącej się przy ul. Rokicińskiej 190. Z pracującymi tam doradcami skontaktować można się pod numerem telefonu: 506 300 867 lub też za pośrednictwem maila lodz.wschod@pvge.pl. Mieszkańców dalszych okolic Łodzi zapraszamy również do pozostałych biur regionalnych PVGE znajdujących się w Rawie Mazowieckiej (ul. Katowicka 22) oraz w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Demczyka 16-28).

Odnawialne źródła energii Łódź

Popularność odnawialnych źródeł energii z każdym rokiem znacząco wzrasta. Przyczynia się do tego m. in. postępujący wzrost cen energii elektrycznej, a także tradycyjnych paliw kopalnych, czyli węgla i gazu. Spore znaczenie dla popularyzowania OZE ma również rosnąca świadomość ekologiczna społeczeństw szukających nie tylko postępu, ale też jak najlepszych warunków życia. Trend ten sprawia, że instalacje fotowoltaiczne w Łodzi – mieście o wyjątkowo przemysłowych korzeniach – powstają w ogromnym tempie i to zarówno przy domach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, jak i przy obiektach przemysłowych.

Fotowoltaika Łódź
Fotowoltaika Łódź

Panele fotowoltaiczne Łódź

Przymierzając się do inwestycji w fotowoltaikę w Łodzi, każdy inwestor powinien rozważyć sporą liczbę czynników decydujących o jej opłacalności, a także wpływających na czas zwrotu poniesionych z tego tytułu wydatków. Wśród czynników mających największy wpływ na aspekt czysto ekonomiczny każdej elektrowni słonecznej tego typu, należy w pierwszej kolejności wymienić:

  • wybór właściwego dostawcy i instalatora,
  • umiejętne sporządzenie projektu inwestycji wraz z obliczeniem obecnego i przyszłego zapotrzebowania na prąd,
  • prawidłowy dobór paneli słonecznych z uwzględnieniem ich marki, jakości, mocy oraz trwałości gwarantowanej przez długoletnią gwarancję.

Osoby mające jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do powyższych punktów lub poszukujące porady w sprawach związanych z fotowoltaiką, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde Wasze pytanie.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400