Fotowoltaika Słupsk

Instalacje fotowoltaiczne Słupsk

Pomorskie

Oddział Słupsk

ul. Marii Zaborowskiej 16 lok. 01
76-200 Słupsk
Telefon: 698 706 200
slupsk@pvge.pl

Odnawialne źródła energii to szansa na poprawę kondycji naszej planety. Korzystając z nich, zyskujemy moc sprawczą. Możemy pomóc zatrzymać dramatyczne w skutkach globalne ocieplenie, pomóc minimalizować kryzys środowiskowy, który prowadzi do pogarszania się jakości powietrza, oraz warunków życia na całej Ziemi. To nie są zbyt wzniosłe słowa – każdy z nas jest tak samo odpowiedzialny za to, jak dalej potoczą się losy naszej planety. Czy kolejne pokolenia naszych dzieci, wnuków czy prawnuków będą miały gdzie żyć? Jeżeli więc mamy możliwość zrobić cokolwiek – zróbmy. Montaż instalacji fotowoltaicznych w Słupsku oraz wszystkich innych miastach i wsiach w Polsce jest właśnie jednym z przykładów jak możemy zadbać o naszą planetę.

Instalacje fotowoltaiczne Słupsk

Konieczność walki z globalnym ociepleniem to fakt. Instalacje fotowoltaiczne w Słupsku jako jeden ze sposobów stoczenia tej walki, to kolejny fakt. Panele fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, która następnie przerabiają na energię elektryczną, zasilającą sprzęty gospodarstwa domowego i nie tylko. Podczas takiej produkcji prądu, nie dochodzi do emisji gazów cieplarnianych, jak to jest w przypadku tradycyjnych elektrowni. Wnioski są zatem oczywiste. Więcej instalacji fotowoltaicznych w Słupsku, to mniej gazów cieplarnianych w atmosferze, a mniej gazów cieplarnianych, to lepsza kondycja klimatu na Ziemi.

Fotowoltaika Słupsk

Panele fotowoltaiczne Słupsk

Kwestie ekologiczne związane z montażem instalacji fotowoltaicznych w Słupsku to jedno, ale realne oszczędności to druga niezwykle ważna kwestia dla potencjalnych prosumentów. Decydując się na fotowoltaikę w Słupsku, zyskujemy alternatywne źródło energii elektrycznej, pochodzącej ze słońca. Energia ta jest całkowicie darmowa, co oznacza, że inwestując w instalację fotowoltaiczną, możemy za darmo produkować prąd, który będzie zasilał nasz dom czy gospodarstwo. Panele fotowoltaiczne w Słupsku to więc doskonały sposób na ograniczenie stałych kosztów utrzymania domu, mieszkania, czy firmy. Z odnawialnych źródeł energii mogą bowiem korzystać nie tylko prywatni właściciele domów jednorodzinnych, ale tez wspólnoty mieszkaniowe, rolnicy, a także przedsiębiorcy.

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Słupsku

Mieszkańcy Słupska oraz całej Polski mogą liczyć na wsparcie finansowe pochodzące z programów unijnych, oraz rządowych, mających na celu propagowanie odnawialnych źródeł energii. W Polsce najpopularniejsze programy to program „Mój Prąd”, oferujący obecnie dofinansowanie w wysokości do 3000 zł na montaż instalacji fotowoltaicznej, a także program „Czyste Powietrze”. Program ten oferuje wsparcie finansowe dla osób decydujących się na zmianę nieekologicznego źródła ogrzewania domu, a także na wykonanie prac termomodernizacyjnych.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400