Fotowoltaika Lubelskie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

LUBELSKIE

Oddział Lublin

Telefon: 500 260 400
biuro@pvge.pl

PVGE jest jednym z liderów polskiego rynku energii odnawialnych. Od ponad dwunastu lat dostarczamy efektywnych i kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Do tej pory zaufało nam ponad 10 tys. klientów. Jedynie w 2015 roku oddaliśmy do użytku więcej niż 3500 tys. instalacji fotowoltaicznych. Działamy w Polsce w każdym z województw poprzez sieć oddziałów. Nasze placówki w województwie lubelskim zlokalizowane są w Lublinie i w Biłgoraju.

Instalacje fotowoltaiczne
Lubelskie

Mamy bardzo duże doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów fotowoltaicznych. Są to instalacje, które zasilają w energię i ciepło domy jednorodzinne, gospodarstwa rolne, firmy. Nasi pracownicy to specjaliści z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem, które obejmuje każdy etap tworzenia instalacji. Przygotowujemy ich projekty, doradzamy w wyborze komponentów, przeprowadzamy audyty, zajmujemy się pełnym montażem, udzielamy wsparcia technicznego przez cały czas funkcjonowania systemu. Współpraca z PVGE oznacza kompleksową obsługę całego procesu związanego z uruchomieniem własnej elektrowni fotowoltaicznej.

Panele fotowoltaiczne
Lubelskie

PVGE to również dystrybutor komponentów potrzebnych do stworzenia efektywnie działającej instalacji fotowoltaicznej. W naszej ofercie znaleźć można panele solarneinwertery fotowoltaiczne od wiodących producentów. To nowoczesne i bardzo wydajne produkty. Udzielamy na nie najwyższych gwarancji rynkowych.

Montaż instalacji fotowoltaicznych Lubelskie

Dzięki nowoczesnemu i świetnie wyposażonemu zapleczu technicznemu, w sprawny i profesjonalny sposób montujemy instalacje fotowoltaiczne różnej wielkości i mocy. Mogą być to systemy naziemne lub dachowe typu on-grid. Na wykonanie każdej instalacji fotowoltaicznej udzielamy rękojmi instalatorskiej, która wynosi 5 lat.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów.

Zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400