Fotowoltaika Wielkopolskie

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

WIELKOPOLSKIE

Oddział Rawicz

Telefon: 785 626 410
rawicz@pvge.pl

Oddział Ostrów Wlkp.

ul. Strzelecka 118/1
63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon: 519 010 292
ostrowwlkp@pvge.pl

PVGE od 12 lat wpiera swoich klientów w pozyskiwaniu czystej energii i ciepła z odnawialnych źródeł. Działamy przede wszystkim w obszarze rozwiązań fotowoltaicznych. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci oddziałów, oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, w tym także w województwie wielkopolskim. Jesteśmy specjalistami w zakresie pełnej realizacji projektów fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i firm, a także dla rolników. Prowadzimy pierwszy i jedyny w Polsce portal dotyczący finansowania inwestycji w odnawialne źródła energii. Od kliku lat realizujemy projekty również na rynkach europejskich.

Instalacje fotowoltaiczne
Wielkopolskie

Instalacje fotowoltaiczne PVGE obejmują zarówno domowe mikroelektrownie, jak i większe elektrownie oraz farmy fotowoltaiczne. Ich rodzaj i wielkość dostosowywana jest do indywidualnego zapotrzebowania na energię i warunków, w jakich przyjdzie im pracować. Projektujemy i montujemy systemy fotowoltaiczne dachowe i naziemne, o różnej mocy – począwszy od kilku kW, po kilkanaście MW. Są to instalacje z podłączeniem do sieci (on-grid).

Panele fotowoltaiczne Wielkopolskie W PVGE zajmujemy się instalacjami fotowoltaicznymi kompleksowo. Obsługujemy każdy etap ich wdrażania. Projektujemy systemy, łącznie z przygotowaniem dokumentacji, analizując indywidualne warunki, w których będą pracować. Pomagamy w wyborze najbardziej efektywnych rozwiązań – oferujemy wydajne produkty, najwyższej klasy rynkowej, które dostępne są od ręki. Możemy pochwalić się najwyższymi na rynku gwarancjami – 25-letnią na wydajność paneli oraz 12-letnią produktową.

Panele fotowoltaiczne
Wielkopolskie

W PVGE zajmujemy się instalacjami fotowoltaicznymi kompleksowo. Obsługujemy każdy etap ich wdrażania. Projektujemy systemy, łącznie z przygotowaniem dokumentacji, analizując indywidualne warunki, w których będą pracować. Pomagamy w wyborze najbardziej efektywnych rozwiązań – oferujemy wydajne produkty, najwyższej klasy rynkowej, które dostępne są od ręki. Możemy pochwalić się najwyższymi na rynku gwarancjami – 25-letnią na wydajność paneli oraz 20-letnią produktową.

Montaż instalacji fotowoltaicznych Wielkopolskie

Kompleksowe usługi PVGE w zakresie instalacji fotowoltaicznych obejmują również ich montaż. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, które pozwala na sprawny i profesjonalny montaż modułów. Nasze realizacje objęte są 5-letnią rękojmią instalatorską. Oferujemy techniczne wsparcie w zakresie napraw, jeśli zachodzi taka potrzeba.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany?
Przygotujemy
ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400