Fotowoltaika Rybnik

Instalacje fotowoltaiczne Rybnik

Śląskie

Centrala
PV Instalator Polska
Grupa PVGE Sp. z o.o.

ul. Elektryczna 2
33-100 Tarnów
Pon. – Pt. 8:00 – 18:00

+48 500 260 400

biuro@pvge.pl

Instalacje fotowoltaiczne w Rybniku oraz wielu innych miastach Polski to nieustający trend w zakresie proekologicznych modernizacji. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że każdy z nas jest odpowiedzialny za kondycję naszej planety, a dzięki takim działaniom, jak przejście na odnawialne źródła energii, mamy realny wpływ na jej poprawę. Fotowoltaika w Rybniku, a także w każdym mniejszym lub większym mieście Polski jest opłacalna i umożliwia obniżenie kosztów utrzymania gospodarstwa domowego czy firmy. Ciągłe podwyżki prądu oraz nowe opłaty stałe powodują, że rachunki za energię elektryczną rosną. Stając się producentem energii elektrycznej, właściciele instalacji fotowoltaicznych w Rybniku, uniezależniają się od zakładu energetycznego.

Panele fotowoltaiczne Rybnik – odnawialne źródła energii

Inwestując w odnawialne źródła energii, stajemy się świadomymi i odpowiedzialnymi mieszkańcami naszej planety. Robimy to nie tyle dla siebie, ile dla naszych dzieci i wnuków, po to, aby miały gdzie żyć. Jeśli teraz nie zaczniemy działać, za kilkadziesiąt lat na Ziemi nie będzie odpowiednich warunków do życia. Panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, panele solarne ogrzewające wodę użytkową – to właśnie dzięki tego typu modernizacjom, możemy zadbać o planetę, a równocześnie o domowy budżet. Łącząc kilka źródeł, możemy stworzyć ekologiczny i bardzo ekonomiczny dom, który będzie dbał o naszą kieszeń, a do tego będzie przyjazny środowisku.

Fotowoltaika Rybnik
Fotowoltaika w Rybniku

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Rybiku

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Rybniku czy innym miejscu wiąże się z niemałym nakładem finansowym. Dzięki możliwości pozyskania dofinansowania na fotowoltaikę inwestycja ta staje się bardziej dostępna i jeszcze bardziej opłacalna. Planując fotowoltaikę w Rybniku, warto zapoznać się z ofertą firmy PVGreen Energy, która świadczy kompleksowe usługi projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych w Rybniku i wielu innych miastach Polski. Ponadto, nasza firma pomaga pozyskać dofinansowanie na fotowoltaikę z programów unijnych, rządowych lub kredyt z korzystnym oprocentowaniem. Pomagamy we wszelkich formalnościach, dzięki czemu nie muszą Państwo tracić czasu i energii na wypełnianie wniosków i podróże po urzędach. Dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne dostępne jest zarówno dla prywatnych inwestorów, jak i dla firm, przedsiębiorstw czy spółdzielni mieszkaniowych. Istnieje wiele programów Unijnych, ale i rządowych wspierających inwestycje w odnawialne źródła energii, dlatego planując takową, warto dokładnie dowiedzieć się, jakie są aktualne możliwości pozyskania dofinansowania na danym terenie.

doświadczenia
w branży
własny dział
projektowy
działamy
w całej Polsce
profesjonalny
serwis
powierzchnie
magazynowe
własne ekipy
monterskie

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę dla Ciebie

Dzięki naszemu działowi finansowemu będziesz mieć informacje oraz wsparcie w uzyskaniu dostępnych dotacji, ulg, finansowań oraz korzystnych kredytów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania
tel.: 500 260 400