Drodzy Klienci, Kontrahenci, Partnerzy, Pracownicy, Współpracownicy i Przyjaciele,

 

informujemy, że wraz z dniem 11 lipca br., Spółka PVGE Fotowoltaika Sp. z o.o. oficjalnie zmieniła nazwę na BuyPV Sp. z o.o. Jest to związane ze zmianą profilu działalności firmy, rozszerzeniem oferty oraz wejściem na rynki europejskie. 

 

Marka BuyPV swoją ofertę kieruje do partnerów handlowych i nabywców hurtowych, działających na rynku polskim i na rynkach europejskich. Specjalizujemy się w imporcie m. in. paneli producentów z listy Tier1 oraz inwerterów hybrydowych i systemów magazynowania energii oraz sprzedaży komponentów PV i obsłudze dużych farm fotowoltaicznych.

 

Nowa nazwa firmy i zmiany profilu działalności implikują również zmiany w identyfikacji wizualnej firmy, w tym aktualizację logotypu i zmianę adresu strony internetowej (www.buypv.eu). Bez zmian pozostają numery NIP, BDO i REGON spółki, numery kont bankowych oraz numery telefonów.

 

Nie zmieniają się również wartości firmy. Najważniejsze dla nas pozostają: wysoka jakość produktów, szybki i sprawny kontakt oraz zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Jak zawsze, macie Państwo do dyspozycji rosnące doświadczenie i coraz szersze kompetencje naszych Specjalistów.

 

W związku z tym, mając na uwadze naszych dotychczasowych Klientów i Kontrahentów, informujemy, że zaistniałe zmiany nie mają wpływu na nasze wzajemne relacje. Doradcy BuyPV udzielą wszelkich informacji na temat instalacji oraz posłużą odpowiednim wsparciem serwisowym.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Zespół BuyPV.eu

 

Nowy adres siedziby:

BuyPV sp. z o.o.

ul. Puławska 2

02-566 Warszawa

KRS: 0000446525 oznaczenie sądu rejestrowego:

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie,

XII Wydział Gospodarczy KRS wysokość kapitału zakładowego: 504.000,00 zł

 

Kontakt mailowy: kontakt@buypv.eu

Infolinia500 115 700 (pon.-pt. w godzinach 8.00 - 16.00)

 

Adres do korespondencji:

ul. 16 Pułku Piechoty 12; 33-100 Tarnów

Więcej informacji chętnie udzielimy poprzez formularz kontaktowy:


    Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. OK. AKCEPTUJĘ