Grupa KnockOut Promotions nie zwalnia tempa!

Knockout Boxing logo

Jeszcze nie opadły emocje po gali KBN 11, a już w sobotę, 29 sierpnia 2020 r., w Arenie Suwałki, kolejna gala Knockout Boxing Night 12! W walce wieczoru długo oczekiwany powrót Macieja Sulęckiego, jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie, pogromcy Gabriela Rosado!

Popularny „Striczu” wraca po 14 miesiącach rozbratu z boksem. W czerwcu ub.roku przegrał na punkty pojedynek o tytuł mistrza świata WBO w wadze średniej z Demetriusem Andrade, ale Maciej i jego sztab trenerski zapowiadają ekspresowy powrót na bokserskie salony!

Fanki i fani, którzy w sierpniowy wieczór zasiądą na trybunach nowoczesnej Areny Suwałki oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 oraz  sport.tvp.pl ) będą mogli również śledzić pojedynki m.in. Kamila Bednarka – jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w Polsce, pochodzącego z Ostrołęki Przemysława Zyśka, czy dobijającego się do szerokiej czołówki Mateusza Tryca. Łącznie 7 pojedynków boksu zawodowego i pojedynek boksu olimpijskiego!

 

Moc PVGE GALA Suwałki