Fotowoltaika Wielkopolskie

panele fotowoltaiczne wielkopolskie

PVGE od 12 lat wpiera swoich klientów w pozyskiwaniu czystej energii i ciepła z odnawialnych źródeł. Działamy przede wszystkim w obszarze rozwiązań fotowoltaicznych. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci oddziałów, oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, w tym także w województwie wielkopolskim. Jesteśmy specjalistami w zakresie pełnej realizacji projektów fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i firm. Prowadzimy pierwszy i jedyny w Polsce portal dotyczący finansowania inwestycji w odnawialne źródła energii. Od kliku lat realizujemy projekty również na rynkach europejskich.

Instalacje fotowoltaiczne Wielkopolskie

Instalacje fotowoltaiczne PVGE obejmują zarówno domowe mikroelektrownie, jak i większe elektrownie oraz farmy fotowoltaiczne. Ich rodzaj i wielkość dostosowywana jest do indywidualnego zapotrzebowania na energię i warunków, w jakich przyjdzie im pracować. Projektujemy i montujemy systemy fotowoltaiczne nadachowe i naziemne, o różnej mocy – począwszy od kilku kW, po kilkanaście MW. W zależności od potrzeb mogą być to instalacje z podłączeniem do sieci (on-grid) lub niezależne (off-grid).

Panele fotowoltaiczne Wielkopolskie

W PVGE zajmujemy się instalacjami fotowoltaicznymi kompleksowo. Obsługujemy każdy etap ich wdrażania. Projektujemy systemy, łącznie z przygotowaniem dokumentacji, analizując indywidualne warunki, w których będą pracować. Pomagamy w wyborze najbardziej efektywnych rozwiązań – oferujemy wydajne produkty, najwyższej klasy rynkowej, które dostępne są od ręki. Możemy pochwalić się najwyższymi na rynku gwarancjami – 25-letnią na wydajność paneli oraz 20-letnią produktową.

montaż paneli fotowoltaicznych wielkopolskie

Montaż instalacji fotowoltaicznych Wielkopolskie

Kompleksowe usługi PVGE w zakresie instalacji fotowoltaicznych obejmują również ich montaż. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, które pozwala na sprawny i profesjonalny montaż modułów. Nasze realizacje objęte są 3-letnimi gwarancjami. Oferujemy techniczne wsparcie w zakresie napraw, jeśli zachodzi taka potrzeba.


Oddziały PVGE

Gdzie działamy?

  • instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,
  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

Znajdź oddział w swoim województwie

To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages