Fotowoltaika Warmińsko-mazurskie

panele fotowoltaiczne warmińsko-mazurskie

Instalacje fotowoltaiczne w województwie warmińsko-mazurskim. Co wpłynęło na tak dużą popularność fotowoltaiki w tym regionie?

Mimo iż województwo warmińsko-mazurskie zdaje się leżeć nieco na uboczu, z dala od największych ośrodków przemysłowych i technologicznych, posiada bardzo rozbudowaną sieć instalacji fotowoltaicznych zasilających zarówno pojedyncze gospodarstwa domowe, działające w tym regionie przedsiębiorstwa, a także budynki użyteczności publicznej i zajmowane przez lokalną administrację. Skąd tak duża popularność elektrowni słonecznych na tym terenie?

Instalacje fotowoltaiczne Warmińsko-mazurskie

Ogromną zasługę dla popularyzacji fotowoltaiki i powszechnego czerpania korzyści z energii słonecznej oddały województwu warmińsko-mazurskiemu różnego rodzaju programy unijne oferujące dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych budowanych dla określonych potrzeb. Właśnie tutaj szczególne wsparcie uzyskały firmy z sektora MŚP, które chciały zainwestować w panele słoneczne w celu podniesienia swojej efektywności energetycznej z użyciem OZE. Tutaj też podobne programy objęły budynki publiczne, które w województwie warmińsko-mazurskim są obecnie bardzo chętnie zaopatrywane we własne instalacje fotowoltaiczne ograniczające koszty ich utrzymania.

Dziś z podobnych dopłat możesz skorzystać również dzięki programom rządowym, takim jak program „Mój prąd”. Są to konkretne pieniądze, po które wystarczy tylko sięgnąć.

Panele fotowoltaiczne Warmińsko-mazurskie

Mieszkasz w województwie warmińsko-mazurskim? Prowadzisz gospodarstwo domowe, agroturystyczne, zakład usługowy lub innego rodzaju przedsiębiorstwo? Jeśli martwią Cię rosnące rachunki za prąd i szukasz sposobu na choćby częściowe uniezależnienie się od swoich dostawców prądu, zgłoś się do nas!

montaż paneli fotowoltaicznych warmińsko-mazurskie

Montaż instalacji fotowoltaicznych Warmińsko-mazurskie

Gdzie w województwie warmińsko-mazurskim znajdziesz najlepszych specjalistów od fotowoltaiki?

Jako Pv Instalator Polska Grupa PVGE zajmujemy się całym procesem montażu instalacji fotowoltaicznych, od momentu sporządzenia projektu i wyceny całej inwestycji, po wszelkie prace związane z budową w pełni funkcjonującej instalacji. W województwie warmińsko-mazurskim posiadamy obecnie dwa oddziały lokalne, umiejscowione w dwóch największych miastach regionu:

  • w Olsztynie, przy ul. Lubelskiej,
  • w Elblągu, przy ul. 12 lutego.

Każdy z tych oddziałów możesz odwiedzić osobiście lub skontaktować się z nim za pomocą telefonu bądź też drogą mailowa. Pracujący tam specjaliści z chęcią odpowiedzą na każde Twoje pytanie związane z funkcjonowaniem, montażem i wyceną instalacji fotowoltaicznych.

Nie zwlekaj! Przyjdź, zadzwoń, napisz. Im szybciej zdecydujesz się na budowę własnej elektrowni słonecznej, tym szybciej odczujesz pierwsze korzyści z jej posiadania.


Oddziały PVGE

Gdzie działamy?

  • instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,
  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

Znajdź oddział w swoim województwie

To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Bezpieczne spotkanie z Doradcą (Skype)
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner