Fotowoltaika Lubelskie

panele fotowoltaiczne lubelskie

PVGE jest jednym z liderów polskiego rynku energii odnawialnych. Od ponad dziesięciu lat dostarczamy efektywnych i kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Do tej pory zaufało nam ponad 10 tys. klientów. Jedynie w 2015 roku oddaliśmy do użytku więcej niż 3500 tys. instalacji fotowoltaicznych. Działamy w Polsce w każdym z województw poprzez sieć oddziałów. Nasze placówki w województwie lubelskim zlokalizowane są w Lublinie i w Biłgoraju. Realizujemy również projekty poza granicami kraju – w Zachodniej Europie i w Skandynawii.

Instalacje fotowoltaiczne Lubelskie

Mamy bardzo duże doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów fotowoltaicznych. Są to instalacje, które zasilają w energię i ciepło domy jednorodzinne, gospodarstwa rolne, firmy. Jesteśmy także wykonawcą generalnym dużych farm fotowoltaicznych. Nasi pracownicy to specjaliści z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem, które obejmuje każdy etap tworzenia instalacji. Przygotowujemy ich projekty, doradzamy w wyborze komponentów, przeprowadzamy audyty, zajmujemy się pełnym montażem, udzielamy wsparcia technicznego przez cały czas funkcjonowania systemu. Współpraca z PVGE oznacza kompleksową obsługę całego procesu związanego z uruchomieniem własnej elektrowni fotowoltaicznej.

Panele fotowoltaiczne Lubelskie

PVGE to również dystrybutor komponentów potrzebnych do stworzenia efektywnie działającej instalacji fotowoltaicznej. W naszej ofercie znaleźć można panele solarne, inwertery, folie grzewcze od wiodących producentów. To nowoczesne i bardzo wydajne produkty. Udzielamy na nie najwyższych gwarancji rynkowych.

montaż paneli fotowoltaicznych lubelskie

Montaż instalacji fotowoltaicznych Lubelskie

Dzięki nowoczesnemu i świetnie wyposażonemu zapleczu technicznemu, w sprawny i profesjonalny sposób montujemy instalacje fotowoltaiczne różnej wielkości i mocy. Mogą być to systemy naziemne lub dachowe zarówno typu on-grid jak i off-grid. Na wykonanie każdej instalacji fotowoltaicznej udzielamy gwarancji, która wynosi minimum 3 lata.


Oddziały PVGE

Gdzie działamy?

  • instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,
  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

Znajdź oddział w swoim województwie

To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Bezpieczne spotkanie z Doradcą (Skype)
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner