Fotowoltaika Łódzkie

panele fotowoltaiczne łódzkie

PVGE od 12 lat działa na rynku energii odnawialnej. Bazowym obszarem są dla nas rozwiązania z zakresu fotowoltaiki czyli przetwarzania energii słonecznej. Dostarczamy kompletnych systemów, które wspierają w produkcji własnej, zielonej energii gospodarstwa domowe, gospodarstwa rolne, firmy i instytucje. Działamy również jako generalny wykonawca farm fotowoltaicznych. Na terenie województwa łódzkiego prowadzimy 3 oddziały zlokalizowane w Rawie Mazowieckiej, w Piotrkowie Trybunalskim i w Łodzi (wschód). Realizujemy inwestycje fotowoltaiczne także poza granicami kraju – w Europie Zachodniej oraz w Norwegii.

Instalacje fotowoltaiczne Łódzkie

Instalacjami fotowoltaicznymi zajmujemy się kompleksowo. Zaczynamy od doradztwa w wyborze optymalnych rozwiązań, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb i warunków. Zajmujemy się również projektami kompletnych instalacji fotowoltaicznych. Nasze doświadczenie obejmuje instalacje podłączone do sieci – typu on-grid, a także instalacje bez takiego podłączenia, oparte o akumulatory magazynujące energię – typu off-grid. Zakres ich mocy może zaczynać się już na poziomie kilku kW, a sięgać nawet kilkunastu MW.

Panele fotowoltaiczne Łódzkie

Jako dystrybutor elementów systemów fotowoltaicznych oferujemy nowoczesne i ergonomiczne produkty. Są to panele fotowoltaiczne, a także inwertery i optymizery. Znamy trendy rynkowe, śledzimy nowe rozwiązania wprowadzane przez producentów. Oferujemy produkty wysokiej klasy, charakteryzujące się świetną wydajnością i żywotnością, wytwarzane przez uznane na rynku firmy. Udzielamy na nie najwyższych rynkowych gwarancji.

montaż paneli fotowoltaicznych łódzkie

Montaż instalacji fotowoltaicznych Łódzkie

Nasze usługi obejmują również montaż instalacji fotowoltaicznych – tych naziemnych i dachowych. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym zapleczem technicznym, dzięki czemu usługi montażowe przebiegają profesjonalnie, sprawnie, z dużą dbałością o jakość i detale wykonania. Na każdą z wykonanych instalacji dajemy minimum trzyletnią gwarancję.


Oddziały PVGE

Gdzie działamy?

  • instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,
  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

Znajdź oddział w swoim województwie

To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Bezpieczne spotkanie z Doradcą (Skype)
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner