Fotowoltaika Łódzkie

panele fotowoltaiczne łódzkie

PVGE od 12 lat działa na rynku energii odnawialnej. Bazowym obszarem są dla nas rozwiązania z zakresu fotowoltaiki czyli przetwarzania energii słonecznej. Dostarczamy kompletnych systemów, które wspierają w produkcji własnej, zielonej energii gospodarstwa domowe, gospodarstwa rolne, firmy i instytucje. Działamy również jako generalny wykonawca farm fotowoltaicznych. Na terenie województwa łódzkiego prowadzimy 3 oddziały zlokalizowane w Rawie Mazowieckiej, w Piotrkowie Trybunalskim i w Łodzi (wschód). Realizujemy inwestycje fotowoltaiczne także poza granicami kraju – w Europie Zachodniej oraz w Norwegii.

Instalacje fotowoltaiczne Łódzkie

Instalacjami fotowoltaicznymi zajmujemy się kompleksowo. Zaczynamy od doradztwa w wyborze optymalnych rozwiązań, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb i warunków. Zajmujemy się również projektami kompletnych instalacji fotowoltaicznych. Nasze doświadczenie obejmuje instalacje podłączone do sieci – typu on-grid, a także instalacje bez takiego podłączenia, oparte o akumulatory magazynujące energię – typu off-grid. Zakres ich mocy może zaczynać się już na poziomie kilku kW, a sięgać nawet kilkunastu MW.

Panele fotowoltaiczne Łódzkie Jako dystrybutor elementów systemów fotowoltaicznych oferujemy nowoczesne i ergonomiczne produkty. Są to panele fotowoltaiczne, a także inwertery słoneczne i optymizery. Znamy trendy rynkowe, śledzimy nowe rozwiązania wprowadzane przez producentów. Oferujemy produkty wysokiej klasy, charakteryzujące się świetną wydajnością i żywotnością, wytwarzane przez uznane na rynku firmy. Udzielamy na nie najwyższych rynkowych gwarancji.

Panele fotowoltaiczne Łódzkie

Jako dystrybutor elementów systemów fotowoltaicznych oferujemy nowoczesne i ergonomiczne produkty. Są to panele fotowoltaiczne, a także inwertery słoneczne i optymizery. Znamy trendy rynkowe, śledzimy nowe rozwiązania wprowadzane przez producentów. Oferujemy produkty wysokiej klasy, charakteryzujące się świetną wydajnością i żywotnością, wytwarzane przez uznane na rynku firmy. Udzielamy na nie najwyższych rynkowych gwarancji.

montaż paneli fotowoltaicznych łódzkie

Montaż instalacji fotowoltaicznych Łódzkie

Nasze usługi obejmują również montaż instalacji fotowoltaicznych – tych naziemnych i dachowych. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym zapleczem technicznym, dzięki czemu usługi montażowe przebiegają profesjonalnie, sprawnie, z dużą dbałością o jakość i detale wykonania. Na każdą z wykonanych instalacji dajemy minimum trzyletnią gwarancję.


Oddziały PVGE

Gdzie działamy? instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce, posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju, na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta. Znajdź oddział w swoim województwie

Gdzie działamy?

  • instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,
  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

Znajdź oddział w swoim województwie

Analiza gotowaSprawdź dane dotyczące Twojego tekstu.Analiza gotowaSprawdź dane dotyczące Twojego tekstu.Analiza gotowaSprawdź dane dotyczące Twojego tekstu.Analiza gotowaSprawdź dane dotyczące Twojego tekstu.
To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Bezpieczne spotkanie z Doradcą (Skype)
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner