O firmie

Wierzymy w to, że odnawialne źródła energii to doskonały sposób na dostarczenie prądu i ciepła do Państwa domów, firm i gospodarstw rolnych, zapewniający oszczędności, obniżenie kosztów energii elektrycznej oraz cieplnej, poprawiający przy tym stan środowiska naturalnego.


 

 

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2017 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl.

OPINIE O FIRMIE WWW.OFERTEO.PL

 

PVGE - Najlepsi 2017 Oferteo

 

Grupę PVGE tworzą następujące podmioty:

 

1. PV Instalator Polska PVGE Sp.z o.o.

2. Portal finansowy OZE: www.finansedlaoze.pl

Jedyny polski portal finansowy polskiej branży OZE

Instalacje fotowoltaiczne PVGE

 

 

PV Instalator POLSKA Grupa PVGE  to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. 

Jesteśmy ogólnopolską firmą oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki) oraz generalnym wykonawcą elektrowni fotowoltaicznych w kraju i w Europie.


Nasze największe atuty to bardzo szeroki zakres najwyższej klasy produktów z branży OZE dostępnych od ręki oraz  profesjonalne zespoły inżynierów i instalatorów fotowoltaiki, z doświadczeniem w projektowaniu i budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości (od kilku kW do kilkunastu MW) i rodzaju (on grid, off grid).

Oferujemy szeroki wybór produktów i doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory).

Ponad 10 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej w Polsce, Rumunii, UK, Niemczech, Włoszech oraz Słowacji wraz z min. 5 letnią gwarancją wykonania każdej instalacji oraz wysokim ubezpieczeniem OC firmy czynią z firmy PV Instalator POLSKA profesjonalnego PARTNERA dla Państwa firmy.

 

W ofercie również:

- pozyskiwanie finansowania na projekty związane

  z fotowoltaiką,

- audyty fotowoltaiczne,

- projekty koncepcyjne,

- dokumentacja projektowa (w tym karty środowiskowe),

- badanie sprawności wybranej partii modułów pv.

 

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG:

 

- konkurencyjne ceny produktów i usług,

- 30 lat gwarancji mocy na panele fotowoltaiczne,

- 12 lat gwarancji mechanicznej,

- ponad 10 lat doświadczenia w budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości i rodzaju          (on grid, off grid).

- doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory),

- minimum 3-letnia gwarancja wykonania każdej instalacji,

- solidność,

- dokładność wykonania,

- punktualność.

To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Bezpieczne spotkanie z Doradcą (Skype)
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner