Dla firmy

Firmowa elektrownia słoneczna

Wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się więcej o fotowoltaice dla firm!

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM Z PVGE

Zamontowanie ogniw fotowoltaicznych na terenie przedsiębiorstwa wiąże się z samymi plusami – obniży duże wydatki na energię, co pozwoli na większe przychody oraz będzie świadectwem, że firma troszczy się o środowisko naturalne. Oferowane panele fotowoltaiczne z naszego asortymentu pochodzą od renomowanych marek i charakteryzują się wysoką wydajnością oraz mają zagwarantowane wieloletnie, bezawaryjne działanie.

Oprócz paneli fotowoltaicznych oferujemy również wszelkie inne niezbędne komponenty sprawnie działającego systemu. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości inwertery fotowoltaiczne, które umożliwiają korzystanie z wyprodukowanej energii słonecznej, przekształcając prąd stały na zmienny. Dostępne są również optymizery, które pozwalają na zwiększenie wydajności instalacji fotowoltaicznych.

FOTOWOLTAIKA W FIRMIE TO OPŁACALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroką ofertę rozmaitych paneli – zarówno monokrystaliczych, jak i polikrystalicznych. Oferujemy również produkty, które pozwalają na efektywne korzystanie z wyprodukowanej energii, a także monitorowanie jej wytwarzania i zużycia. Dla przedsiębiorstw polecamy wybranie instalacji on-grid, która pozwala na odsprzedaż nadwyżki energii firmie zarządzającej siecią elektryczną. Dzięki temu, zwrot poniesionych na instalację kosztów może być dużo szybszy.

Współczesne systemy fotowoltaiczne są niezwykle nowoczesne i wydajne. Wielu producentów, których produkty oferujemy, to liderzy w branży. To oni przyczyniają się do rozwoju technologii solarnych, udoskonalając istniejące już rozwiązania. Ciągły rozwój produktów i podnoszenie ich wydajności ma bardzo duży wpływ na obniżanie kosztów inwestycji, a tym samym czas jej zwrotu.

Instalacja fotowoltaiczna w firmie obniża koszty związane z rachunkami za energię elektryczną. A te na przestrzeni ostatnich lat są bez wątpienia coraz wyższe. Z czasem, firma jako aktywny prosument sprzedaje niezużyte nadwyżki energii do sieci. A to może być już nie tylko źródłem oszczędności, ale i zysku.

FIRMOWA ELEKTROWNIA SŁONECZNA – EKOLOGIA I NIEZALEŻNOŚĆ

Dla przedsiębiorców wyrazem niezależności jest własna firma. Fotowoltaika bez wątpienia tę niezależność wspiera. Wytwarzanie własnej energii jest ważnym elementem samowystarczalności i niezależności energetycznej, której znaczenie z każdym rokiem wzrasta. Dzięki temu niwelujemy ryzyko finansowe związane z niestabilnymi i rosnącymi kosztami energii elektrycznej a także jej dostawami.

Nie można również zapominać o pilnej potrzebie zwiększenia udziału energii odnawialnych w gospodarowaniu naszymi zasobami. Proekologiczne rozwiązania i źródła czystej energii mają kluczowe znaczenie, wspierające bardziej zrównoważony rozwój gospodarczy. Elektrownia słoneczna dla firmy może mieć w tym ważny udział.

Schemat działania instalacji fotowoltaicznej w firmie

Schemat działania instalacji fotowoltaicznej w firmie


Inwestuj w biznes, nie w rachunki za prąd i ciepło.

 

 

Korzyści z posiadania instalacji fotowoltaicznej

Prowadzisz firmę i masz wysokie koszty związane z rachunkami za energię elektryczną i/lub ciepło?

 

  • zbuduj własną instalację fotowoltaiczną, 
  • zwiększ zyski z prowadzonego biznesu,
  • produkuj własny prąd i obniż rachunki za energię elektryczną,
  • zwiększ wartość swoich nieruchomości,
  • uniezależnij się od ciągłego wzrostu cen energii, 
  • skorzystaj z atrakcyjnego finansowania,
  • bądź proekologiczny i innowacyjny.

 


DLACZEGO Z PV INSTALATOR POLSKA GRUPA PVGE?

"BUDUJEMY FOTOWOLTAIKĘ DLA POLSKICH FIRM"

 

PROFESJONALIZM I DORADZTWO

W PVGE stawiamy na kompleksowe rozwiązania. Jesteśmy profesjonalistami w obszarze fotowoltaiki, dlatego naszym klientom oferujemy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji fotowoltaicznej. Przeprowadzamy audyt, by wybrać najbardziej optymalne i efektywne rozwiązania. Pomagamy wybrać odpowiednie miejsce do montażu, wcześniej tworząc projekt. Doradzamy w wyborze odpowiednich paneli oraz komponentów. Tworzymy systemy, które odpowiadają na indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa. Każdy etap prac wykonywanych przez nas, znajduje się w składanej dokumentacji powykonawczej.

Wspieramy również naszych klientów w pozyskaniu środków na inwestycję. Ogniwa fotowoltaiczne dla firmy mogą być finansowane z różnorodnych źródeł. Pomagamy znaleźć i dobrać optymalne rozwiązania – dofinansowanie, leasing, preferencyjnie oprocentowane pożyczki. Możliwości jest wiele.

CAŁOROCZNY SERWIS

Szybko naprawiamy wszelkie usterki i awarie, dzięki działającemu przez cały rok profesjonalnemu serwisowi. Nie ma dnia, w którym nie monitorujemy, czy zamontowana fotowoltaika dla firmy działa należycie i sprawnie, dzięki czemu możemy zapobiegać możliwym problemom.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ

Nasze doświadczenie jest gwarancją solidności i najwyższej jakości. Ponad 10 lat w branży fotowoltaicznej i setki wykonanych instalacji czynią z nas idealnego Partnera dla Państwa firmy.

 


Oddziały PVGE

Gdzie działamy?

  • instalujemy firmowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,
  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

Znajdź oddział w swoim mieście

 

Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie, a wielkość zestawu fotowoltaicznego i dobór produktów ustalany na podstawie rozmowy z właścicielami lub zarządcami firmy.

 

To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner