Dla domu

Domowa instalacja fotowoltaiczna

 


"Pieniądze wydawaj na przyjemności, nie na wysokie rachunki za prąd i ciepło"


 

Oszczędności z posiadania instalacji fotowoltaicznej

Masz dom i płacisz wysokie rachunki za energię elektryczną i ciepło? 

 

  • zbuduj własną instalację fotowoltaiczną 
  • produkuj własny prąd i obniż rachunki za energię elektryczną,
  • zwiększ wartość swojej nieruchomości,
  • uniezależnij się od ciągłego wzrostu cen energii, 
  • skorzystaj z atrakcyjnego finansowania

Wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się więcej o fotowoltaice dla domu!

Twoja własna domowa elektrownia słoneczna

Pozyskiwanie prądu i ciepła ze słońca jest obecnie prostsze i bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Ulgi podatkowe, dotacje na montaż instalacji OZE i popularyzacja fotowoltaiki, a także unijny wymóg wzrostu udziału energii odnawialnej w ogólnym bilansie energetyki kraju, sprawiają, że systemy fotowoltaiczne są dużo tańsze niż kiedyś. A samo zyskanie niezależnego źródła energii jest w obecnych czasach na wagę złota. Panele fotowoltaiczne dla domu dają bowiem wolność energetyczną – umożliwiając zasilanie gospodarstw domowych w energię elektryczną w sposób ekologiczny, tani i kontrolowany przez użytkownika.


DLACZEGO Z PV INSTALATOR POLSKA GRUPA PVGE?


"BUDUJEMY FOTOWOLTAIKĘ W POLSKICH DOMACH"

Oszczędź pieniądze wydawane na energię elektryczną i postaw na ekologię oraz nowoczesność. Dzięki nam, będziesz mógł zauważalnie odciążyć swój budżet domowy, a sama inwestycja zwróci się po krótkim czasie. Panele fotowoltaiczne można zamontować na dachach, ogrodzeniach, wysięgnikach czy wszelkich innych konstrukcjach w pobliżu domu. Pozwól sobie oraz swojej rodzinie żyć w niezanieczyszczonym, bezpiecznym środowisku i skorzystaj z naszych usług.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Nie musisz przejmować się tworzeniem odpowiedniego projektu. Zajmujemy się wszystkim, co związane jest z instalacją fotowoltaiczną. Kompleksowo pomagamy i doradzamy, a następnie profesjonalnie zamontujemy instalację w odpowiednim miejscu. Wszystkie kroki konsultujemy z klientem, któremu dostarczamy również wypełnioną dokumentację powykonawczą.

Oferujemy kompletne systemy paneli fotowoltaicznych dla domu jednorodzinnego, w których skład wchodzą wszystkie niezbędne urządzenia, takie jak np. moduły fotowoltaiczne, baterie słoneczne, falowniki (inwertery), folie grzewcze, dwukierunkowe liczniki oraz pozostałe akcesoria niezbędne do działania domowej elektrowni słonecznej. Montaż systemu fotowoltaicznego jest błyskawiczny – już nawet po 1- 3 dniach możesz cieszyć się nowoczesną instalacją OZE i pozyskiwać prąd z paneli fotowoltaicznych!

 


PANELE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU


DUŻY WYBÓR NAJLEPSZYCH PRODUKTÓW

Dostarczamy jedynie sprawdzone produkty od renomowanych producentów. Odpowiednio dobieramy materiał do potrzeb. Zawsze wybieramy najkorzystniejsze, maksymalnie wydajne opcje, aby fotowoltaika dla domu spełniała wszelkie wymagania. Do każdej realizacji podchodzimy całkowicie indywidualnie. Tak, aby zainstalowana instalacja była w pełni funkcjonalna i całkowicie zoptymalizowana pod potrzeby klienta.

Wszystkie instalowane przez nas panele fotowoltaiczne dla domu odznaczają się 25-letnią gwarancją wydajności liniowej. A w zależności od wybranego producenta posiadają gwarancję produktową na okres od 10 do nawet 15 lat.

OPIEKA CAŁOROCZNA

Dysponujemy wyspecjalizowanym zapleczem technicznym i kadrą wykwalifikowanych pracowników. Zapewniamy kompleksowy serwis we wszystkie dni w kalendarzu – monitorujemy usterki oraz ewentualne awarie w każdy dzień w roku. Przeprowadzamy kontrolę istniejących instalacji wraz z badaniem sprawności modułów fotowoltaicznych.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ

Nasze doświadczenie jest gwarancją solidności i najwyższej jakości. Ponad 10 lat w branży fotowoltaicznej, a w samym 2015 roku wybudowaliśmy ponad 350 instalacji. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie inwestycji – począwszy od tworzenia projektu, poprzez pomoc przy zgłaszaniu instalacji do Zakładu Energetycznego na opiece serwisowej skończywszy.


Oddziały PVGE

Gdzie działamy?

  • instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,
  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

Znajdź oddział w swoim mieście

To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Bezpieczne spotkanie z Doradcą (Skype)
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner