Kredyt na fotowoltaikę

 

Zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi oraz uzyskiwaną dzięki nim energią elektryczną rośnie w naszym kraju z każdym kolejnym rokiem. Już dziś jest ono na tyle duże, że po panele słoneczne sięgają również te podmioty gospodarcze i osoby prywatne, dla których zakup instalacji słonecznych okazuje się być wydatkiem przekraczającym ich aktualne zdolności finansowe. Kredytowanie instalacji fotowoltaicznych jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych podmiotów i prostym sposobem na zdobycie środków niezbędnych do zakupu oraz budowy takiej instalacji.

 

Kredyt na panele słoneczne to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach i przedsiębiorstwach szukających środków na budowę instalacji słonecznej, która pozwoli im w krótkim czasie bardzo mocno ograniczyć wydatki na energię elektryczną. Biorąc pod uwagę rosnące ceny prądu oraz zapowiedzi ich dalszego wzrostu, kredyt na fotowoltaikę należałoby rozpatrywać jako inwestycję o szybkim okresie zwrotu. Dzięki panelom słonecznym możliwe będzie bowiem poczynienie znacznych oszczędności i osiągnięcie w ten sposób środków na spłatę zaciągniętego zobowiązania.

 

 

kredyt na fotowoltaikę

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy i poznaj bliżej kredyt na fotowoltaikę!

 

Kredyt na fotowoltaikę dla 25 000 zł


KREDYT ZA 0,25% miesięcznie      
RRSO 5,79%

1. Wskazana wartość miesięczna kosztu kredytu bez względu na okres kredytowania wynosi procentowo zawsze 0,25%, a jej wartość kwotowa uzależniona jest od całkowitej kwoty kredytu.
2. Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług „Kredyt za 0,25% miesięcznie” oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, zawartego na okres 60 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 10.07.2019 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 5,79%; cena towaru 25 000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 5,64%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 000 zł; całkowita kwota do zapłaty 28 748,74 zł; całkowity koszt kredytu 3 748,74 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 3 748,74 zł); wysokość 59 równych rat miesięcznych 479,15 zł, ostatnia 60 rata wynosi 478,89 zł.

 

Kredyt na fotowoltaikę dla 50 000 zł


KREDYT ZA 0,25% miesięcznie   
RRSO 5,79%


1. Wskazana wartość miesięczna kosztu kredytu bez względu na okres kredytowania wynosi procentowo zawsze 0,25%, a jej wartość kwotowa uzależniona jest od całkowitej kwoty kredytu.
2. Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług „Kredyt za 0,25% miesięcznie” oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, zawartego na okres 60 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 10.07.2019 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 5,79%; cena towaru 50 000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 5,64%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 50 000 zł; całkowita kwota do zapłaty 57 497,56 zł; całkowity koszt kredytu 7 497,56 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 7 497,56 zł); wysokość 59 równych rat miesięcznych 958,29 zł, ostatnia 60 rata wynosi 958,45 zł.

 

PV INSTALATOR POLSKA GRUPA PVGE Sp. z o.o. występujący w roli pośrednika kredytowego w sklepach internetowych informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A.; w sklepach stacjonarnych sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

 

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w fotowoltaikę korzystając z kredytu na fotowoltaikę do 25 000 lub 50 000 złotych wypełnij poniższy formularz kontaktowy!

To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Bezpieczne spotkanie z Doradcą (Skype)
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner