Program poleceń PVGE

Polecasz – otrzymujesz 500 zł

Czy ktoś z Twoich znajomych, rodziny, sąsiadów zastanawiał się nad zamontowaniem instalacji fotowoltaicznej? Nic prostszego, poleć mu naszą firmę, dostaniesz od nas 500 zł, a on będzie mógł cieszyć się najlepszą energią pod słońcem!

Udostępniamy Ci specjalny adres email, na który możesz wysłać zgłoszenie: polecam@pvge.pl. Pamiętaj o zamieszczeniu danych swoich oraz osoby polecanej. Dodatkowo możesz to zrobić poprzez zamieszczony poniżej formularz.

Pamiętaj!

Za każdą osobę, która zdecyduje się podjąć z nami współpracę dostajesz od nas 500 zł!

Więcej szczegółów dotyczących akcji Polecaj i zarabiaj z PVGE znajdziesz w naszym regulaminie pod adresem: https://pvge.pl/regulamin-polecaj-i-zarabiaj-z-pvge/

  Źródło:

  Konkurs na Voucher

  W ramach programu „Polecaj i zarabiaj z PVGE” uruchamiamy Konkurs. Poleć nam osobę, która zastanawia się nad zamontowaniem instalacji fotowoltaicznej, zgarnij nawet 5000 zł* oraz weź udział w konkursie. Do wygrania są dwa podwójne Vouchery do Hotelu Dr Ireny Eris w całej Polsce. Konkurs odbywa się w cyklach miesięcznych. Zapraszamy do udziału!

  *nagroda za 1 polecenie – 500 zł, przy poleceniu 10 osób – 5 000 zł

  Regulamin konkursu dostępny pod linkiem: https://pvge.pl/regulamin-konkursu-wygraj-voucher-w-ramach-programu-polecen/

  Jakość

  Jesteśmy zespołem ekspertów oferujących nową jakość w całościowym podejściu do realizacji projektów dotyczących odnawialnych źródeł energii.

  Wdrażamy nowoczesne technologie w przedsiębiorstwach, rolnictwie i gospodarstwach domowych.

  Charakteryzuje nas innowacyjne podejście technologiczne, produktowe i doradcze, które stanowi o konkurencyjności firmy.

  Wsparcie

  Kompleksowo obsługujemy cały etap inwestycyjny związany z oferowanymi usługami.

  Zajmujemy się wszystkimi formalnościami dotyczącymi zgłoszeń instalacji do Zakładu Energetycznego jak również uzyskaniem dotacji.

  Doświadczenie

  Posiadamy 12 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

  Stworzyliśmy jedną z największych w Polsce sieci Oddziałów Partnerskich.

  Dysponujemy własnymi ekipami instalatorów, posiadającymi duże doświadczenie oraz wiedzę zdobytą w trakcie wieloletniej pracy w branży OZE, daje to gwarancję wysokiej jakości przeprowadzonych montaży.

  PVGE baner na facebook lipiec

  Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

  Piotr G

  Jak najbardziej mogę polecić firmę PV Instalator PVGE ze względu na fachowość i doradztwo. Pan Szymon z biura w Tarnowie podszedł indywidualnie do tematu mojej instalacji przez co została ona dobrana idealnie na moje potrzeby. Dzięki jakości instalacji i technicznej wiedzy handlowca kilku moich kolegów również ma zamontowane instalacji z firmy PVGE.

  Paweł H

  Firma godna polecenia. Expresowo odpowiedziała na formularz kontaktowy (jako jedyna z kilku, gdzie złożyłem zapytanie ofertowe). Telefonicznie i mailowo uzgodnione wszystko od A do Z (ogromne podziękowania dla Pana Adama), szybka realizacja po podpisaniu umowy. Ekipa montażowa – profesjonaliści pod każdym względem. Naprawdę polecam, współpraca z PV Instalator Polska to czysta przyjemność.

  Piotr S

  Bardzo pozytywne odczucia związane z Firmą tak pod względem pomocy na wszystkich płaszczyznach urzędniczych i logistycznych. Firma szanuje klienta, jego czas i służy pomocą w rozwiązywaniu problemów. Ekipa montująca panele fotowoltaiczne wykazuje znajomość i fachowość w montażu, solidna, łucha sugestii klienta.