Czarne moduły monokrystaliczne JinkoSolar JKM320M 25 lat gwarancji wydajności liniowej. 10 lat gwarancji produktowej.

JinkoSolar

JinkoSolar Holding Co. jest światowym liderem w produkcji paneli fotowoltaicznych, z siedzibą w Chinach. Dostarcza swoje produkty – moduły fotowoltaiczne na cały świat. Działa na rynku fotowoltaiki już od ponad 10 lat i sprzedaje swoje rozwiązania różnym międzynarodowym klientom komercyjnym oraz indywidualnym. Zatrudnia ponad 12 000 pracowników w 8 zakładach produkcyjnych na całym świecie i 16 oddziałach, posiada ponad 300 partnerów.

Ogniwa fotowoltaiczne JinkoSolar – moduły wydajne i uniwersalne

Śmiało wdrażają przebadane nowe technologie, przez co są najlepsi na rynku, ciągle się rozwijają pod kątem doskonalenia paneli fotowoltaicznych. Chiński producent ogniw fotowoltaicznych, Jinko Solar Holding Co, produkuje najbardziej wydajne panele fotowoltaiczne pod względem mocy modułów. Według wyników analiz i badań przeprowadzonych przez angielską firmę GlobalData, do Jinko Solar Holding Co. w 2017 roku należało niemal 10% światowej produkcji modułów fotowoltaicznych , dostarczając na rynek światowy moduły o łącznej mocy 9,7 GW.

Monokrystaliczne panele fotowoltaiczne JinkoSolar

Objęte 10-letnią gwarancją produktową czarne moduły monokrystaliczne JinkoSolar  JKM320M – 60HB o dodatniej tolerancji mocy 0~+3%, charakteryzują się wysoką mocą wyjściową – 320Wp i wysoką sprawnością modułów wykonanych w technologii Half Cut.

Co istotne, ogniwa fotowoltaiczne JinkoSolar nie tylko posiadają certyfikowaną odporność na efekt PID – degradację modułu napięciem indukowanym, ale są odporne na mgłę o wysokim stężeniu soli i amoniaku – tym samym bez problemu można je montować w gospodarstwach rolnych, blisko biogazowni czy oczyszczalni ścieków oraz w pobliżu dróg i nad morzem.

Konstrukcja paneli jest wytrzymała na obciążenie śniegiem i wiatrem, a szkło wykonane w zaawansowanej technologii umożliwia optymalne pozyskanie energii nawet przy słabym nasłonecznieniu.